راهنمای نصب و عیب یابی نرم افزار رزتا استون Rosetta Stone

رزتا استون نسخه چهار

راهنمای نصب برنامه رزتا استون Rosetta Stone

توجه : بعد از نصب رزتا استون باید حتما فایل کرک را طبق توضیحات زیر کپی کنید، در غیر اینصورت نرم افزار برای درس های سه به بالا از شما رمز می خواهد.

راهنمای نصب نرم افزار

 1. اینترنت خود را قطع کنید. 
 2. ابتدا فایل نصب Rosetta Stone V4.1.10.exe را اجرا کنید.
 3. برنامه را نصب کنید. در انتهای نصب حتما دقت کنید تیک مربوط به "Run Rosetta Stone Version 4 TOTALe" را بردارید.
 4. فایل آپدیت یا update.exe را اجرا کنید. دقت کنید تا به اینترنت متصل نباشید. در صورتی که به اینترنت وصل باشید نرم افزار شروع به دانلود آپدیت می کند.
 5. فایلهای داخل فولدر Crack (از محل دانلود) را در مسیر نصب برنامه Rosetta Stone ( که معمولا C:\Program Files\Rosetta Stone\Rosetta Stone TOTALe می باشد) کپی کنید به طوری که جایگزین فایلهای قبلی شود. دقت کنید ویندوز حتما باید پیغام Replace بدهد، در غیر اینصورت شما در مسیر اشتباه فایل را کپی کرده اید.
 6. اینترنت خود را همیشه قطع نگه دارید. در صورتی که نمی خواهید آنرا قطع کنید باید برنامه رزتا استون را وارد فایروال ویندوز کنید و دسترسی آن را به اینترنت قطع کنید.
 7. گاهی اوقت پیغام Security Alert در ابتدای برنامه داده می شود. دکمه No را بزنید. گاهی این پیغام به پشت صفحه میرود و دیده نمی شود. در این هنگام صفحه برنامه در حالت خاکستری باقی می ماند و نوار آن در حال حرکت است. صفحه را به پایین داده یا تکان دهید تا پیغام Security Alert را ببینید.

راهنمای افزودن سطوح

 1. بعد از نصب رزتا استون، ابتدا نام و مشخصات خود را وارد کنید.
 2. در صورتی که سطوح یک تا پنج به صورت سی دی در اختیار دارید ابتدا سطح یک را داخل درایو بگذارید.
 3. دکمه "Add a Language Level" را بزنید. نرم افزار سطح مورد نظر را وارد میکند. این کار را برای سایر سطوح نیز انجام دهید.
 4. در صورتی که سطوح را دانلود کرده اید و به صورت فایل iso در اختیار دارید باید توسط برنامه Daemon Tools یا نرم افزارهای مشابه آن ها را Mount کنید. برای اینکار این برنامه ها را از اینترنت دانلود و نصب کنید.

نحوه حذف کامل برنامه

 1. در صورتی که بعد از نصب و قبل از کپی کرک، به صورت اشتباهی برنامه را اجرا کردید باید نرم افزار را کامل حذف و مجدد آن را نصب کنید.
 2. ابتدا برنامه را Uninstall کنید.
 3. سپس به مسیرهای زیر رفته و فایل های داخل آن را پاک کنید. حرف C ، درایو ویندوز شما است. در صورتی که ویندوز در درایوی دیگر نصب شده باید در آن درایو این مسیر را پیدا کنید

C:\Program Files\Rosetta Stone\Rosetta Stone TOTALe
C:\Program Files\RosettaStoneLtdServices
C:\ProgramData\Rosetta Stone
C:\ProgramData\Rosetta Stone Backups\TOTALe
C:\ProgramData\RosettaStoneLtdServices

می توانید برای اطمینان درایو ویندوز خود را با کلمه Rosetta جستجو کنید و در صورتی که فایل دیگری وجود داشت آن را نیز حذف کنید.

راهکارهایی در هنگام بروز مشکلات

برنامه را طبق آموزش داده شده کاملا حذف نموده و سپس مجدد آن را نصب کنید.

اینترنت خود را قطع کنید و آنتی ویروس خود را از کار بیندازید.

نرم افزار Adobe AIR و Flash Player را از سایت www.adobe.com دانلود و نصب کنید.

 

مشکل قفل بودن درسها

این مشکل به دلیل کپی نکردن یا صحیح کپی نکردن فایلهای کرک است. باید فایلهای کرک را در مسیر صحیح کپی کنید و توجه کنید که پیغام تایید ویندوز مبنی بر جایگزینی فایلها را بزنید.

 

مشکل صفحه طوسی یا خالی

در صورتی که به این مشکل برخوردید ابتدا نرم افزار را کامل حذف کنید (طبق توضیحات در همین صفحه). مجددا برنامه را طبق روش گفته شده نصب کنید، در حالی که اینترنت قطع می باشد فایل آپدیت را اجرا کنید و سپس کرک را کپی کنید. همچنین می توانید به جای یا همزمان با قطع اینترنت از روش زیر نیز استفاده کنید.

قطع دسترسی رزتا استون به اینترنت

جهت نصب صحیح رزتا استون مجبور به قطع اینترنت خود هستید. در صورتی که نمیخواهید اینترنت خود را قطع کنید (یا حتی در شرایطی علاوه بر قطع اینترنت نیاز به انجام این کار نیز دارید) می توانید این روش را به کار ببرید. به این ترتیب که فایل hosts از مسیر C:\Windows\System32\Drivers\etc  (یا به جای C درایو ویندوز) را با Notepad ویرایش کنید و متن زیر را به آن اضافه کنید. (با تشکر از کاربر مهرسا)

#۱۶٫۲۱۷٫۰٫۰ = *.ip.att.net
۱۲۷٫۰٫۰٫۱ ۱۶٫۲۱۷٫۰٫۰
۱۲۷٫۰٫۰٫۱ rosettastone.com
۱۲۷٫۰٫۰٫۱ launch.rosettastone.com
۱۲۷٫۰٫۰٫۱ amp.rosettastone.com
۱۲۷٫۰٫۰٫۱ resources.rosettastone.com
۱۲۷٫۰٫۰٫۱ updates.rosettastone.com

 

 

خطای Fatal Application Error #1141  

از اجرا بودن سرویس Rosetta Stone Daemon مطمئن شوید. برای اینکار بر روی My Computer کلیک راست کنید و به بخش Manage بروید و در آن قسمت Services را انتخاب کنید. یا می توانید services.msc را در قسمت Run در دکمه استارت ویندوز تایپ کنید و Enter را بزنید تا بخش سرویس ها را باز شود. Rosetta Stone Daemon باید در حالت Started باشد.

 

 

خطای Fatal Application Error: #2124

نرم افزار Adobe AIR و Flash Player را از سایت www.adobe.com دانلود و نصب کنید.

در صورتی که مشکل حل نشد از روش زیر استفاده کنید. متن کامل این روش همراه با تصاویر در سایت رزتا استون و در آدرس زیر وجود دارد (روش زیر توسط ما امتحان نشده است)


http://success.rosettastone.com/english/articles/Im-receiving-a-Fatal-Application-Error-2124-when-I-start-my-program/?q=8402&fs=Search&pn=1

با این حال این مراحل به صورت مختصر در زیر آمده است :

۱- به Folder Options در Control Panel بروید و تنظیمات را طوری بگذارید تا فایل های Hidden دیده شوند.

۲- به فولدر تنظیمات رزتا استون بروید. این فولدر در ویندوز XP در Application Data و در ویندوز ۷ و ۸ در ProgramData موجود است. همچنین اگر کلمه %programdata% را بخش run یا search ویندوز ۷ یا ۸ بزنید فولدر مربوطه باز می شود. سپس درون فولدر Rosetta Stone شوید.

۳- نام فایل tracking.db3 را تغییر دهید. مثلا به trackingold.db3

۴- برنامه رزتا را اجرا کنید و در صورتی که نیاز به آپدیت داشت اجازه بدهید آپدیت کند. 

۵- بعد از اینکه برنامه اجرا شد خارج شوید و فایل tracking.db3 را که مجددا ایجاد شده حذف و فایل قبلی را تغییر نام دهید. یعنی trackingold.db3 را به tracking.db3 تغییر نام دهید.

۶- بعد از پایان کار فایل کرک را مجددا کپی کنید و رزتا استون را کپی کنید.

	 

خطای شماره 2122

بر روی آیکون رزتا استون کلیک راست کنید. سپس حالت Compatibility را برروی "Windows XP Service Pack 2." تنظیم کنید.  همچنین تیک مربوط "Run this program as an administrator"  را نیز بزنید. کامپیوتر را ریست کنید و برنامه را مجدد اجرا کنید.

خطای شماره ۴۱۱۲

بهترین راه حل این خطا به نظر می رسد پاک کردن و نصب مجدد برنامه و سطوح است. با این حال روشی برای حل این مشکل در خود سایت رزتا استون آمده است که می توانید در اینجا مطالعه کنید.

 

پیغامی به همه کاربران : در صورتی که با کمک این موارد یا از روش های دیگر موفق شدید مشکل نرم افزار خود را حل کنید لطفا از طریق قرار دادن نظر ( یا کامنت) در انتهای همین صفحه، راه حل خود را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید. متشکریم

 

۳۲۸ دیدگاه

 1. محمد
  مهر ۲۷, ۱۳۹۲ @ ۰۵:۴۰:۵۷

  سلام خواهشا کمک کنید من این نرم افزار را دارم سطح یک کامل طی کردم وحالا سطح دورا میخوام ادامه بدم مشخصات سطح ۱ میاره خواهشا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

 2. سارا
  مهر ۲۹, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۱۰:۲۸

  سلام – من نرم افزار Rosetta  رو نصب کردم (به همراه فایل کرکش) اما موقعی که می خوام level ها رو نصب و اجرا کنم تا یه جایی نصب میشه و همین طور نصفه باقی می مونه و عوض این که زمان باقی ماندش کم بشه اضافه میشه مثلا اولش میگه زمان باقیمانده ۱۰ دقیقه ولی بعد یه مدت طولانی هی به این زمان اضافه میشه . لطفا من رو راهنمایی کنید …

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   مهر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۳۸:۳۷

   دانلود کردید یا خرید؟ آنتی ویروس خود را قطع کنید و مجدد تست کنید

   پاسخ دادن

  • ارشد
   فروردین ۰۲, ۱۳۹۴ @ ۱۴:۲۵:۲۰

   سلام احتمال بالا نوار cd شما مشکل دارد از یک نوار دیگه استفاده کنید

   پاسخ دادن

 3. سارا
  مهر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۰۱:۳۴

  خریداری کردم

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   مهر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۲۵:۲۷

   برای مشکلتون تماس بگیرید

   پاسخ دادن

   • بهزاد
    دی ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۳۸:۳۶

    شماره ی تماستون رو میشه برام ایمیل کنید چند تا مشکل دارم.ممنون

    پاسخ دادن

 4. سارا
  مهر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۰۸:۳۴

  همه مشکل کرک دارند اما من نصبش رو به درستی انجام دادم و اصلا Erori نداره ، لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

 5. سارا
  آبان ۰۱, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۰۹:۲۹

  ممنونم از سایت خوبتون مشکلم حل شد ، فایل کرک رو قبل از به اتمام رسیدن نصب برنامه اجرا کردم درست شد

  پاسخ دادن

 6. somaye
  آبان ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۵۸:۵۳

  با سلام ، احترام و تشکر

  یک سئوال:

  من روزتا استون انگلیسی رو قبلا روی سیستمم نصب کرده ام.الان چطور آلمانی رو بهش اضافه کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۵۷:۴۴

   از آیکون بالا سمت راست وارد بخش Add Language شوید.

   پاسخ دادن

 7. kamran
  آبان ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۰۴:۵۱

  من نرم افزارتونو نصب کردم ولی فقط یه صفحه خاکستری باز میشه. اون پیغام security error  هم که گفته بودید اگه اومد ببندید نمیاد. 

  پاسخ دادن

  • مشکل نصب
   آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۳۳:۵۲

   با سلام. منم همین مشکلو دارم. فقط یه صفحه خاکستری میاد. من دانلود کردم از سایت و flash Player  و Adobe Air رو هم نصب کردم. کرک هم کپی کردم. ولی هیچی غیر از یع صفحه خاکستری نشون نمیده! میشه راهنماییم کنید. . ممنون

   پاسخ دادن

   • مشکل نصب
    آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۴۶:۲۵

    درست شد.

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۱۵:۳۴

     چطور مشکل حل شد؟

     پاسخ دادن

   • مشکل نصب
    آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۱۷:۵۵:۱۴

    همون موقع که درست شد چند بار اینجا پیام دادم اما اصلا ارسال نمیشد. فقط از پوشه ای که دانلود کرده بودیم اون فایل آپدیت رو زدم تا آپدیت بشه بعدش درست شد. الان یه سوال دیگه دارم. من DAEMON Tools Pro رو نصب کردم اما نمیدونم باید چطوری باهاش سطوح رو به رزتا استون اضافه کنم؟

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۱۹:۴۷

     شما وارد بخش تنظیمات این برنامه شوید.  به بخش Integration بروید و همه فرمت ها را اضافه کنید و اوکی کنید. سپس آیکون فایلهای iso به ایکون این برنامه تغییر میکنند، حالا کافیست روی فایل ایمیج یا همان iso دابل کلیک کنید تا به عنوان یک درایو جدید ایجاد شود. داخل برنامه رزتا شوید، اگر سطحی وجود نداشته باشد از شما سی دی میخواهد وگرنه از دکمه بالا سمت راست وارد بخش افزودن زبان شوید. خود برنامه سطح را پیدا میکند، وقتی تمام شد روی سطح بعدی دابل کلیک کنید و ادامه دهید…

     پاسخ دادن

     • مشکل نصب
      آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۲۵:۱۹

      خیییلی ممنون از راهنماییتون. موفق و پیروز باشید

     • مدیر سایت
      آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۱۷:۴۳

      فقط تست کنید ببینید همه سطح ها و درس ها باز هستند؟ شاید کرک رو کپی نکرده باشید و درسهای بالاتر از دو قفل باشند

     • مشکل نصب
      آذر ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۰۵:۰۰:۳۸

      چشم حتما. کرک رو هم طبق دستورش کپی کردم. البته هنوز همه ی سطح هارو کامل دانلود نکردم. وقتی تموم شد همه رو امتحان میکنم و حتما نتیجه رو بهتون اطلاع میدم. بازم ممنون

   • مهران
    اسفند ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۱۷:۱۳:۳۱

    سلام وقت بخیر من برنامه را نصب کردم کرک هم نصب کردم موقع اضافه کردن levelاین پیغامو میده باید چیکار کنم مرسی the language cd was not found to install please make sure your cd is in

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     اسفند ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۱۶:۳۹

     سطح ها رو به صورت سی دی دارید یا درایو مجازی؟

     پاسخ دادن

 8. حامد
  آبان ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۰۹:۱۷

  سلام . من نصب کردم ولی اررو تشخیص صدا میده . نمیتونه میکروفن لپ تاپ رو بشناسه .

  چطوری میشه حلش کرد ؟

  speech recognition will be disabled for this session

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۵۷:۰۱

   این مشکل مربوط به ویندوز و درایور کارت صورتی میشه. درایور صدا رو آپگرید کنید شاید مشکل حل بشه. در سایر نرم افزارها مشکل میکروفن ندارید؟

   البته تشخیص صدا این برنامه خیلی قوی نیست اگر هم نصب نشد چیز خاصی از دست ندادید.

   پاسخ دادن

 9. حامد
  آبان ۱۰, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۱۱:۴۹

  آخه مشکل اینه من هفته پیش سی دی های این برنامه رو از دوستم گرفتم اونو نصب کردم بدون هیچ مشکلی همه چیز اوکی بود . یادم رفته بود اینترنت باید قطع باشه بعد دو روز استفاده یه دفعه گفت نرم افزارت آپدیت نیست و از این حرف ها دیگه بالا نیومد . اونو پاک کردم بعد از همین سایت دانلود کردم و اینو که نصب می کنم مشکل صدا داره 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۰, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۰۷:۳۸

   شاید ورژن جدید (۴) مشکلی جدید داره. این بیشتر مربوط به خود نرم افزار و سیستم شما میشه

   پاسخ دادن

 10. pardiss
  آبان ۱۰, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۲۱:۱۸

  kolan baz mikonam ye safe ye siah miare chera????

   

   

  پاسخ دادن

 11. مهسا
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۴۶:۳۳

  ببخشید من هم مشکل آقای کامران رو دارم. نرم افزار رو نصب کردم ولی فقط یک صفحه خاکستری باز می شه و اون پیغام security error  هم که گفته بودید اگه اومد ببندید نمیاد. میشه بگید چه کار کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۱, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۰۸:۳۷

   هیچکدوم از راهکارهای بالا جواب نداد؟ Compatibility چی؟ ویندوزتون چیه و اینکه ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی؟ اگر آنتی ویروس دارید اسمش رو بگید .

   پاسخ دادن

   • مهسا
    آبان ۲۲, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۰۳:۵۳

    راهکار مریوط به خطای ۲۱۲۴ را نتوانستم انجام دهم چون فایل tracking.db3 را نتوانستم پیدا کنم  همه فولدرهای موجود خالی بود. بقیه راهکارها هم جواب نداد. ویندوز من ۷ و ۶۴ بیتی است. آنتی ویروس هم Avast. 

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     آبان ۲۲, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۴۳:۳۶

     احتمالا تنظیم نمایش فایل های مخفی Hidden را انجام ندادید

     پاسخ دادن

 12. زینب
  آبان ۱۴, ۱۳۹۲ @ ۰۶:۱۴:۱۷

  سلام .چه رمزی باید وارد کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۴, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۲۹:۴۹

   باید کرک رو کپی کنید. راهنمای نصب رو مطالعه کنید 

   پاسخ دادن

 13. mahady
  آبان ۱۶, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۱۸:۳۴

  بررررررررسی هم این قدر طول نمی کشه من احتیاج دارم قابل درک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۶, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۱۴:۵۰

   با شما تماس گرفتیم جواب ندادید

   پاسخ دادن

 14. ali
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۰۱:۱۷:۵۳

  سلام از فایلهای صوتی چطور استفاده کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۲۲:۰۴

   هر زمانی فرصت دارید میتوانید استفاده کنید

   پاسخ دادن

 15. ali
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۰۱:۴۵

  سلام من تمامی مراحلی که شما گفتید و تمام کامنتها را پیگیری و کاملا درست انجام دادم ولی باز مشکل دارم بارها تمامی روشها و پاک کردنها را انجام دادم ولی متاسفانه جواب نمیده و یک صفحه خاکستری میاد خواهش میکنم راهنمایی کنید ویندوزم هم ۷ هست و فلش ۱۱ و ie 10

  پاسخ دادن

 16. ali
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۲۰:۴۸

  اگر لازمه team view هم میتونم نصب کنم

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۲۳:۴۶

   اتفاقا خیلی هم ایده خوبیه، ما به خیلی از مشتری ها میگیم ولی اکثرا یا وارد نیستند یا زیاد حوصله ندارند. من به شما ایمیل میفرستم تا زمان بندی کنیم. شما TeamView رو نصب کنید لطفا.

   پاسخ دادن

 17. ali
  آبان ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۲۲:۵۴:۴۴

  ممنون از لطفتون من یه حدثی میزنم که أین مشکل از یه جایب از سرویس هست سرویس ران هست ولی تو کومنز مشکل داره

  پاسخ دادن

 18. عادل
  آبان ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۱۶:۱۴

  من رزوتارو نصب کردم اما خطای ۲۱۲۳رومیده چکارکنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۲۳:۳۰

   چه ورژنی از رزتا استون رو نصب کردید؟ ۳ یا ۴؟؟ ببینید مشکل از آنتی ویرس نیست؟

   پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۲۵:۲۰

   یکبار رزتا استون را از طریق مسیر نصب اجرا کنید ببینید آیا مشکل حل می شود یا نه؟ مسیر نصب معمولا در C:/Program Files و یا Program Files (x86) است. فراموش نکنید نتیجه را اینجا اعلام کنید

   پاسخ دادن

 19. zahra
  آبان ۲۰, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۴۷:۲۹

  س.من روزتا رو نصب کردم سطح یک و دوشم وارد کردم حالا تو سطحش یکش از یونیت سه به بعد رمز میخاد باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟   لطفا زود جواب بدین.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۲۰, ۱۳۹۲ @ ۲۱:۳۴:۳۱

   کرک را نصب کنید. بدون نصب کرک رمز میخواد

   پاسخ دادن

 20. سید کمیل
  آبان ۲۹, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۲۷:۰۰

  سلام

  من نرم افزار خریدم و تمام مراحل نصب رو هم رفتم

  ولی وقتی اجرا می کنم صفحه خاکستری میاد

  نرم افزارهای  adobe  را هم نصب کردم

  ویندوزم ۳۲ بیتی ۷ است

  خواهش می کنم راهنمایی کنین

  پاسخ دادن

 21. Ali---
  آذر ۰۲, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۰۰:۱۲

  سلام به همه .

  می خواستم ببینم کسی استفاده کرده ؟؟؟ راضی بوده ؟؟؟ مطالب را درست تدریس می کند ؟؟؟؟

  پاسخ دادن

  • یسنا
   اسفند ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۴۳:۲۳

   level ها رو چطوری از درایو مجازی نصب کنیم؟
   من انگلیسی شو نصب ذارم..ترکی شو از سایتتون دانلود کردم.حالا چطور نصب کنم؟

   پاسخ دادن

 22. پیمان
  آذر ۰۲, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۳۸:۳۸

  سلام

  بعداز نصب فقط صفحه خاکستری میاد؟

  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

 23. مسعود
  آذر ۰۲, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۵۱:۱۰

  سلام،

  دوستانی که مشکل صفحه خاکستری دارن بخونن:

  منم همین مشکل رو داشتم و راه حل مربوط به همه کدهای خطا رو هم انجام دادم ولی نشد. تا اینکه با این روش موفق شدم: اول برنامه رو کامل uninstal کردم (از داخل کنترل پنل – دو برنامه مربوط به Rosetta میشه، هر دو رو uninstal کردم). آخرین ورژن برنامه فلش پلیر و ادوبی ایر رو از سایت ادوبی دانلود کرده و نصب کردم (نسخه ادوبی ایر که همره برنامه Rosetta نصب میشه قدیمیه). بعد برنامه رو از اول دوباره نصب کردم. سپس توی فایروالم دسترسی برنامه به اینترنت رو بلاک کردم. در آخر محتویات فولدر کرک رو توی مسیر نصب برنامه کپی کردم. تمام.

  الآن هم دارم سطوحش رو نصب میکنم.

  درضمن از مدیر سایت تشکر میکنم بابت برنامه ی خوبی که گذاشتین.

   

  پاسخ دادن

 24. محمدرضا کشتکار
  آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۰۵:۵۴:۳۷

  من نمیتونم زبان رانصب کنم مشکل از کجاست؟ فایل های ایمیج هم به صورت درایو مجازی باز میکنم.اگه لطف کنید جواب رو ایمیل کنید.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۰۳, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۲۶:۱۳

   توضیحات بیشتری بدهید

   پاسخ دادن

 25. مشکل نصب
  آذر ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۰۶:۲۴:۱۱

  من هنوز همه سطوح رو دانلود نکردم. وقتی تموم شد همه رو تست میکنم و اگه مشکلی بود حتما اطلاع میدم. ممنون از توجه و راهنمایی شما.

  پاسخ دادن

  • مشکل نصب
   آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۰۵:۱۹:۴۶

   با سلام

   من سطوح رو دانلود کردم ولی و ISO  رو هم به DAEMON اضافه کردم. ولی وقتی میرم روی خود سطح یک کلیک میکنم همش این خطارو میده:

   You already have the maximum number of virtual drives.

   پاسخ دادن

   • مدیر سایت
    آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۴۵:۱۴

    در این نرم افزار ابتدا یک درایو مجازی ایجاد میکنید سپس یک سطح را Mount می کنید و سپس در درایو مجازی قرار میگیرد، وارد نرم افزار می شوید و سطح را اضافه میکنید. من که متوجه نشدم شما دقیقا چکار کردید

    پاسخ دادن

    • مشکل نصب
     آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۰۸:۰۵:۳۳

     من نمیدونستم. اصلا درایو مجازی درست نکردم یهو رفتم سطحو اضافه کنم!!!

     بلد نیستم درایو درست کنم. روی هر گزینه ای هم میزنم همون خطایی که قبلا گفتم رو میده. مثلا روی Add DT Vritual Drive  کلیک کردم خطا داد. نمیدونم چطوری باید درست کنم. میشه راهنمایی کنید

      

     پاسخ دادن

     • مشکل نصب
      آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۲۲:۱۶

      بالاخره موفق شدم. فعلا ۳ تا سطحو نصب کردم. مشکل از مدل نرم افزار DAEMON بود. به جاش یکی دیگه نصب کردم.

      راستی اگه یهو اشتباهی وقتی رزتا استون بازه وارد اینترنت بشیم میتونیم دوباره نرم افزارو حذف کنیم و از نو نصب کنیم ؟؟؟ سطوح هم باید اون موقع دوباره نصب بشه نه؟؟

      با تشکر از شما و سایت خوبتون

      موفق و پیروز باشید

       

     • مدیر سایت
      آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۱۳:۲۷

      ترجیحا در فایروال جلوی دسترسی رزتا رو به اینترنت بگیرید. بله امکان حذف و نصب مجدد هست

  • مشکل نصب
   آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۰۶:۱۷:۳۱

   من یه بار هم این روشو امتحان کردم:

   وارد برنامه DAEMON شدم و سطوح رو اضافه کردم و Mount رو زدم.

   بعدش این خطا اومد:

   You need to have at least one drive.

   پاسخ دادن

   • مشکل نصب
    آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۲۶:۴۵

    واقعا شرمنده هستم که اینقدر وقت شمارو می گیرم.

    در مورد فایروال یکم مطلب خوندم فهمیدم چطوریه فقط یه مشکلی دارم. نمیتونم فایل exe برنامه ی رزتا رو پیدا کنم. میشه بگید توی کدوم پوشه ذخیره میشه؟؟؟

    پاسخ دادن

   • مشکل نصب
    آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۴۸:۰۰

    الان دو تا فایل exe پیدا کردم. هر دو تا رو باید در فایروال بذارم؟؟

    (اسم هر دو تا هم RosettaStoneTOTALe هست. )

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     آذر ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۱۷:۵۵:۵۸

     بله ترجیحا هر دو رو بگذارید

     پاسخ دادن

 26. milad
  آذر ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۱۶:۳۴

  salam . man barname ro nasb kardam to levele 1 vaghti milham beram darse3 mige baiad active bsheo password mikhad khaheshan komak koind

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۲۲:۰۲

   پاراگراف اول این صفحه رو زحمت بکشید مطالعه کنید

   پاسخ دادن

 27. amirsaman
  آذر ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۱۴:۳۹

  سلام.ویندوز ۶۴ بیتی یا ۳۲ بیتی برا نرم افزار مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  من ویندوز ۶۴ بیتی دارم.هنگام  امیج گیری نرم افزار درایو مجازی سی دی  رو تشخیص نمیده.

  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن

 28. shadow
  آذر ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۲۰:۵۱

  سلام

  من این نرم افزار رو نصب کردم و یه مدت باهاش کار کردم اما ایان یه دفعه یه ارور داد با کد ۴۱۱۲

  چطوری درستش کنم؟

  پاسخ دادن

 29. مشکل نصب
  آذر ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۰۵:۰۴:۰۱

  با سلام

  من تمام سطوح رو دانلود و نصب کردم. همه رو هم تا آخر چک کردم. هیچ مشکلی نبود. واقعا از شما ممنونم. بدون راهنمایی و پیگیری شما ممکن نبود بتونم تا آخرشو نصب کنم. نمیدونم چطوری باید تشکر کنم. ایشالله هر چی میخوایین خدا بهتون بده.

  یه سوال دارم. من الان بریتیش رو نصب کردم. اگه بخوام امریکن رو هم اضافه کنم یا یه زبان دیگه رو هم اضافه کنم، فقط باید سطوح اون زبان جدیدو اضافه کنم ؟؟ همین کافیه؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۴۷:۰۵

   بله فقط سطوح زبانهای جدید رو دانلود و مثل بقیه اضافه کنید. کار اضافی لازم نیست انجام دهید

   پاسخ دادن

 30. Error
  آذر ۱۲, ۱۳۹۲ @ ۰۶:۳۳:۲۱

  با سلام

  من داشتم با برنامه کار می کردم. یه قسمتو همش غلط میزدم. چند بار رفتم عقب دوباره تکرارش کردم. آخرین بار یهو  ارور ۳۱۱۶ و  پیغام This Screen must be skipped داد و الان دیگه اون قسمت از درس اصلا باز نمیشه.
   حتی وقتی برنامه رو باز و بسته کردم و با اینکه یه حساب کاربری دیگه درست کردم که از صفر شروع کنم بازم اون قسمت از همون درس باز نمیشد و دوباره همین پیغال رو میداد. نمیشه درستش کرد؟؟

  پاسخ دادن

  • Error
   آذر ۱۴, ۱۳۹۲ @ ۰۶:۴۷:۴۶

   مدیر عزیز جواب نمیدین؟؟

   اگه درست نمیشه، بفرمایید علتش چی بوده تا دیگه بقیه رو خراب نکنم.

   ممنون

   پاسخ دادن

   • مدیر سایت
    آذر ۱۵, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۵۲:۳۸

    با عرض پوزش، حقیقتش نظری در مورد این مشکل نداریم

    پاسخ دادن

  • Error
   آذر ۱۵, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۵۲:۲۰

   قبلا با بریتیش اونطوری شد و قفل کرده بود روی اون قسمت از درس که گفتم. الان امریکن رو نصب کردم. وقتی به همون درس رسید بدون اینکه ایندفعه مثل قبل همش درسو تکرار کنم خودش باز روی همون تیکه قفل کرد. دقیقا این قسمت از درس هست:

   level 1- unit 2- lesson 3 – grammar

   پاسخ دادن

   • مدیر سایت
    آذر ۱۵, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۵۴:۲۱

    شاید وقتی آپدیت کرده اید کرک رو کپی نکردید بعد از درس سوم قفل باشد؟

    پاسخ دادن

 31. behbod
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۳۰:۵۰

  سلام
  من نرم افزاز زبان چینی رو دانلود و نصب کردم ولی بعد از یه مدتی شماره سریال تک تک لول های زبان رو میخواد..
   لطفا اگر می شه شماره سریال ها رو تو سای قراربدید…خیلی خیلی ممنون می شم..

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۲۱:۲۳:۲۱

   لطف کنید پاراگراف اول این صفحه رو مطالعه کنید

   پاسخ دادن

 32. elnaz
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۵۳:۲۹

  با سلام و عرض خسته نباشید

  من هم موفق به نصب برنامه شدم ولی متاسفانه مشکل سارا خانوم دارم یعنی وقتی سطح هارو میخوام اد کنم تا یه حدی لود میکنه ولی به جای اینکه زمان کم شه مرتب اضافه میشه.میشه راهنماییم کنیین .در ضمن من از ایمیج دارم استفاده میکنم

  پاسخ دادن

 33. elnaz
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۵۸:۰۴

  ا سلام و عرض خسته نباشید

  من هم موفق به نصب برنامه شدم ولی متاسفانه مشکل سارا خانوم دارم یعنی وقتی سطح هارو میخوام اد کنم تا یه حدی لود میکنه ولی به جای اینکه زمان کم شه مرتب اضافه میشه.میشه راهنماییم کنیین .در ضمن من از ایمیج دارم استفاده میکنم

  پاسخ دادن

 34. علی
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲ @ ۱۷:۰۷:۴۷

  با سلام و تشکر بابت سایتتون

  من نصب کردم ولی برای هر سطحی(level) که نصب میکنم کد فعال ساری می خواهد چه کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۱۹, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۲۲:۳۵

   جواب این سوال بارها داده شده

   پاسخ دادن

 35. عطرین
  آذر ۲۲, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۳۹:۵۹

  با سلام. من قبلا زبان انگلیسی و ایتالیایی رو نصب کردم و باهاش هیچ مشکلی نداشتم. الان که ویندوزم رو عوض کردم  نرم افزار نصب نمیشه .یعنی قسمت اول install میشه اما بعد  که میخوام setup  رو در daemon tools  نصب کنم  این خطا رو میده.internal setup error.error code:256.contact support. لطفا راهنماییم کنین من هر روز زبان کار میکنم و  الان چند روزه فاصله افتاده .

  پاسخ دادن

 36. مختار
  آذر ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۴۹:۵۰

  سلام.

  من برنامه روزتا ۴ رو نصب کردم بعد بخاطر اینکه کانکت به اینترنت بودم مجبور شدم روزتا رو حذف کنم و در ریجیستری ویندوز key های مربوط به این برنامه را پاک کردم الان می خوام برنامه رو نصب کنم به این مشکل که در تصویر مشخص شده بر می خورم و نصب تا اوت قسمت که در تصویر مشخص شده جلوتر نمی ره.

  لطفا پاسخ بدید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۴۴:۲۶

   تمام فایلها نصب شده رو هم پاک کنید و کامپیوتر رو ریست کنید. نگاه کنید سرویس RosettaDaemon هم اجرا نباشد

   پاسخ دادن

   • مختار
    آذر ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۰۲:۳۹

    سلام.

    ممنون ار پاسختون.

    اینکارو هم کردم. بازم نشد.

    )):

    پاسخ دادن

 37. مختار
  آذر ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۵۱:۰۵

  سلام.
  اگه تصویر نمایش داده نشده لینکش اینه::
  http://upload7.ir/images/71873105400318415521.jpg

  پاسخ دادن

 38. حکمتی پور
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۳۸:۰۷

  با تشکر از راهنمایی درست و بجای شما ، من مشکل خطای ۱۱۴۱ را داشتم کلی تو اینترنت گشتم ، همه فقط نوشته بودن ساعت سیسم را درست کنید ولی هیچکس نگفته بود ، service را فعال کنیم .

  خیلی تشکر

  پاسخ دادن

 39. سعید
  آذر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۱۴:۲۶

  سلام.من برنامه رو کامل نصب کردم ولی موقع اجرا خطا ۴۱۱۲ نشون میده چکار کنم؟

  پاسخ دادن

 40. سعید
  آذر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۵۷:۱۹

  سلام من برنامه رو نصب کردم ولی موقع اجرا خطای ۴۱۱۲ نشون میده چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۵۹:۴۴

   قبلا این سوال پرسیده شده، جوابش رو در بالاتر مطالعه فرمایید

   پاسخ دادن

 41. reza
  دی ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۰۵:۵۰

  ببخشید من با ارور #۱۱۴۱ مواجه میشم ولی در قسمت سرویس ها rosetta stone daemon نیست که started کنم اگه بتونید راهنمایی کنید خیلی ممنون.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۳۰:۵۹

   مجدد نصب کنید

   پاسخ دادن

 42. reza
  دی ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۵۷:۲۰

  دوباره نصب کردم و اومد داخل سرویس ها وstarted هم بود ولی دوباره عینا همون ارور را میدهد چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

 43. ehsan
  دی ۰۸, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۴۶:۱۹

  سلام من برنامه  ورژن ۳ را دانلود کردم ، وسط کار در سطح یک بخشی از محتوا را نشان نداد با خطای ۳۱۱۶ با پیغام (this screen has bad content and must be skipped) 

  مسیر درس:

  level 1- unit 2- lesson 3 – grammar

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۰۸, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۲۱:۱۵

   یا سطح مورد نظر درست دانلود نشده، یا نرم افزاری باعث مشکل شده است. خیلی راه حل خاصی وجود ندارد جز اینکه مجدد دانلود کنید سطح را، فایلها را طبق آموزش داده شده کامل پاک کنید و مجدد نصب کنید

   پاسخ دادن

 44. مجید
  دی ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۲۸:۳۷

  با سلام.برنامه ۱ بار نصب شد ولی فقط یکبار بود و از دفعه های بعد که شروع به استفاده کردم پیغام می داد که از هدست استفاده کنم.برنامه را ریمو کردم و ۲باره نصب کردم ولی پس از راه اندازی برنامه و انتخاب level پیغام قبل را می داد.نسخه برنامه:۳ وسیستم عامل ویندوز ۸

  پاسخ دادن

 45. نفیس
  دی ۱۴, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۴۲:۳۵

  سلام خسته نباشید من تمام مراحل نصب و رفتم اما در نصب level وقتی داره سرچ می کنه می نویسه پاسخگو نیست چرا؟

   

  پاسخ دادن

 46. afshin
  دی ۱۵, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۳۹:۰۵

  از مدیریت سایت کمال تشکر را دارم

  برنامه را نصب کردم و خیلی خوب کار میکند.

  پاسخ دادن

 47. بهنام اسحاقی
  دی ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۰۸:۵۶:۰۸

  سلام  چطور بعد از نصب ویندوز جدید میتوانیم مراحلی رو که طی کردیم به ویندوز جدید انتقال بدیم ؟قبلا برای ورژن قبلی روزتا استون سطح یک رو دانلود کردم با حجم۴۲۶ مگابایت لازمه این سطح رو بازم دانلود کنم تفاوتی دارند؟ممنون با تشکر از اطلاعات زیادتون در مور این نرم افزار

  پاسخ دادن

 48. سمیه
  دی ۲۳, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۳۹:۱۳

  باسلام

  من سی دی رزتا استون رانصب کردم ولی صفحه خاکستری می اید واصلا  کازی نمیتونم بکنم   v3 را هم نصب کردم ولی رمز میخواست خواهش میکنم راهنمایی فرمایید باید در ضمن  برای نصب سی ذی های بعدی باید  چی کارکرد

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۲۳, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۱۲:۴۳

   ویندوزتون ۶۴ بیتی هست؟ اگر رمز میخواهد به خاطر کپی نکردن کرک هست 

   پاسخ دادن

   • سمیه
    دی ۲۳, ۱۳۹۲ @ ۲۳:۲۶:۴۶

    باسلام

    بله ۶۴ بیتی است ، کرک را هم کپی کردم نمیدونم مشکلش چیه که درست نصب نمیشه لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن

 49. ميثم
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۲۳:۳۹

  با سلام

  من نرم افزار را نصب کردم. بدون هیچ مشکلی اجرا میشه. ولی وقتی میخوام لول ها رو نصب کنم ارور میده. فایلهای ایزو رو هم درست Mount کردم. نمیدونم چرا مراحل نصب لول هارو انجام نمیده.

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن

 50. النا
  دی ۲۴, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۴۳:۴۸

  با سلام

  من نرم افزارو بدون هیچ مشکلی نصب کردم و فعلا فقط سطح یکشو اضافه کردم، فقط مشکل میکروفون دارم اصلا تست میکروفون عمل نمیکنه و خطا میده؟میشه از هدست موبایل استفاده کرد؟

  پاسخ دادن

 51. ميثم
  دی ۲۵, ۱۳۹۲ @ ۰۱:۴۳:۵۳

  ممنون. مشکلم حل شد. بعد کلی ور رفتن فهمیدم با اینکه برنامه Damon Tools ایراد نداره ، به دلیل نا معلوم Rosetta از درایو مجازی اون چیزی کپی نمیکنه. با نصب برنامه Power ISO و Mount کردن فایلها در درایو مجازی این برنامه ، مشکلم حل شد.

  پاسخ دادن

 52. mina
  دی ۲۹, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۴۸:۵۰

  با سلام 

  من نرم افزار رزتا استونو همراه فایل کرکش با راهنمایی شما نصب کردم ولی الان نمیدونم برا نصب (level)ها از کجا شرو کنم باید برنامه رزتا رو باز کنم؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

  تشکر از سایت بسیار مفیدتون 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۱۸:۵۵

   بله باید برنامه رو باز کنید. افزودن سطح را بزنید و سی دی را داخل درایو بگذارید، خود برنامه سطح را تشخیص می دهد

   پاسخ دادن

 53. احسان
  دی ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۱۳:۰۴

  سلام

  من نرم افزار TOTALe دانلود و طبق راهنما نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنمش فقط یک صفحه ی خالی میاد. security error هم نمیده. فقط یک صفحه ی خالی که بالاش آیکون rosetta stone هست. 

  سطح ها رو هم دانلود کردم، وقتی mount میکنمشون و virtual cd رو باز میکنم هیچ فایل auto play ای وجود نداره که بخوام دکمه ی Add a language رو بزنم. آیا این دکمه ی (add a language) توی خود نرم افزاره و بعد باید از توی خود نرم افزار مسیر virtual cd ی level مورد نظر رو بهش بدیم؟ 

  بازم برای تاکید میگم. من وقتی Rosetta Stone TOTALe رو اجرا میکنم یه صفحه ی خالی میاد. چه کنم؟ 

  با تشکر

  با تشکر

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۳۰, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۱۹:۵۷

   متاسفانه رزتا استون نسخه ۴ با بعضی از ویندوزهای ۶۴ بیتی مشکل دارد، روی سیستم ۳۲ بیتی اجرا کنید

   پاسخ دادن

   • حسین
    اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۲۰:۵۹

    با سلام و تشکر از مدیر محترم سایت . ببخشید سیستم بنده ۶۴ است . هیچ راه حل دیگری وجود ندارد ؟

    پاسخ دادن

 54. mina
  بهمن ۰۱, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۴۸:۳۷

  با سلام

  ممنون از پاسختون ویه سوال دیگه داشتم:سطوحو اضافه کردم تا درس ۲ پیش رفته الان کد فعالسازی (product activation) میخواد موندم باید چیکار کنم؟

  اگه اشتباه نکنم قبلا این سوال پرسیده شده شما فرمودین کرکش بد نصب شده حالا میشه بفرمایین چاره چیه؟ 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۰۱, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۵۰:۴۹

   فایل کرک رو باید در مسیر صحیح کپی کنید

   پاسخ دادن

 55. علی
  بهمن ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۴۱:۲۷

  سلام

  من نرم افزار اصلی را که نصب می کنم، قبل از اتمام نصب این ارور را میده:

  there is a problem with this windows installer package.

  a program run as paart of the setup did not finish as expected. cntact your support personnal or package vendor.

  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۴۲:۵۶

   احتمالا با نصب Adobe Air مشکل پیدا کرده باشد. این نرم افزار را دانلود و نصب کنید

   پاسخ دادن

 56. علی
  بهمن ۰۵, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۲۵:۰۷

  اونم نصب کردم ولی بازم همین ارورو میده

  پاسخ دادن

 57. علی
  بهمن ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۱۵:۱۵

  سلام من نرم افزار رو نصب کردم کرک شم کپی کردم روی ویندوز xp ولی وقتی میخوام نرم افزارو باز کنم به من این ارور رو میده

  Rosetta Stone TOTALe.exe has encountered a problem and needs to close.  We are sorry for the inconvenience.

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

   

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۵۴:۱۶

   بررسی کنید سرویس started باشد

   پاسخ دادن

   • علی
    بهمن ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۴:۴۳:۰۳

    قبلا چک کردم مشکلی نداشت به نظر شما دیگه چی کار کنم؟

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     بهمن ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۵۲:۰۹

     کامل حذف کردید؟

     پاسخ دادن

     • علی
      بهمن ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۱۰:۵۱

      بله کامل حذف کردم دوباره نصب کردم.

   • mahyar
    شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۴۹:۱۷

    سلام.من موقع پرکردن فرم پروفایلم تو برنامه یه جایی هست که نام کشور و زمان(ساعت)رو میخواد.داخل نوار زمان یا time zone هیچی نیست و اجازه نوشتن هم نمیده..چیکارباید کرد؟

    پاسخ دادن

 58. مهرسا
  بهمن ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۰۲:۲۹

  با سلام
  فروم واقا کاملی برای مشکلات نصب این نرم افزار هست ولی من با اینکه چند دفعه کلشو خوندم نتونستم مشکلمو حل کنم ، من برنامه را بدون اینکه به اینترنت وصل باشم نصب کردم و ابدیتش کردم ولی وقتی اجراش میکنم رو صفحه ی طوسی رنگ قفل میشه adobe air و flash player هم نصب کردم ولی نشد تنها چیزی که فهمیدم این بود اگه کرکش نکنم اجرا میشه ولی وقتی کرک رو میریزم رو همومن صفحه طوسی قفل میشه
  با تشکر از زحمات شما

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۲۵:۴۴

   مشکل صفحه طوسی معمولا در ویندوزهای ۶۴ بیتی پیش میاد و مربوط به نرم افزار است. روی یک ویندوز ۳۲ بیتی تست بفرمایید

   پاسخ دادن

   • مهرسا
    بهمن ۰۸, ۱۳۹۲ @ ۲۰:۴۹:۱۸

    سلام مرسی از توجهتون
    من رو ۳ کامبیتر ۶۴ بیتی اجرا کردم روی ۲تاش کار نکرد رو یکیش کار کرد رو vmware هم یک seven ،۳۲بیتی ریختم کار نکرد

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     بهمن ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۵۱:۴۴

     معمولا رو اکثر سیستمهای ۳۲ بیتی راحت کار میکنه. تفاوت سیستمی که نرم افزار اجرا شد با دو سیستم دیگه در چی هست؟ 

     پاسخ دادن

     • مهرسا
      بهمن ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۱۶:۵۵

      هیچی موندوم اصلا مشکلش از چیه هر کار کردم تو اینترنت گشتم پیدا نکردم

   • مهرسا
    بهمن ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۱۹:۴۷:۲۲

    بالاخره بعد از سه شب گشت گزارو نخوابیدن مشکل طوسی شدن صفحه رو بیدا کردم

    کسایی که همجین مشکلی را دارن اگر برنامه رو نصب کردن کامل باکش کنن unistall خالی کفایت نمیکنه ادرس فایل هاش بالا نوشته شده

    به این آدرس تو ویندوز برین C:\Windows\System32\Drivers\etc فایل hosts را با notepad باز کنید و متن زیر رو آخرش کبی کنید و ذخیره کنید

    #۱۶٫۲۱۷٫۰٫۰ = *.ip.att.net
    ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ ۱۶٫۲۱۷٫۰٫۰
    ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ rosettastone.com
    ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ launch.rosettastone.com
    ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ amp.rosettastone.com
    ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ resources.rosettastone.com
    ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ updates.rosettastone.com

    برنامه رو نصب کنید ولی اجراش نکنید فایل update رو اجرا کنید و بعد چک کردن آبدیت quit rosseta stone رو بزنید و فایل کرک رو کبی کنید و از برنامه به صورت کامل استفاده کنید

    من با ۲ کامبیتر تست گرفتم راحت کار کرد امیدوارم این مطلب مفید واقع شه

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     بهمن ۰۹, ۱۳۹۲ @ ۲۱:۳۵:۴۹

     این روش رو حتما بررسی می کنیم و در سایت قرار میدهیم. از اینکه نتایج تلاشتون رو به اشتراک گذاشتید ممنونیم

     پاسخ دادن

     • مهرسا
      بهمن ۱۰, ۱۳۹۲ @ ۰۶:۲۲:۵۰

      خط اول کد فارسی شده اینه درستش

       

      #۱۶٫۲۱۷٫۰٫۰ = *.ip.att.net
      ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ ۱۶٫۲۱۷٫۰٫۰
      ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ rosettastone.com
      ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ launch.rosettastone.com
      ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ amp.rosettastone.com
      ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ resources.rosettastone.com
      ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ updates.rosettastone.com

 59. جمال
  بهمن ۰۸, ۱۳۹۲ @ ۰۸:۴۲:۲۱

  با سلام 

  من برنامه رزتا استون رو از بیرون خریدم و نصب کردم در س اولشو گذروندم ولی بقیه درسها قفل هستند 

  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۰۸, ۱۳۹۲ @ ۱۰:۴۷:۵۵

   در متن توضیح داده شده است

   پاسخ دادن

 60. بهنام اسحاقی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۵۷:۴۳

  دوستان من یه سوالی پرسیدم که کسی جوابی نداد و توی سایت های خارجی جوابشو پیدا کردم گفتم شاید بدرد بقیه بخوره.

  انتقال پروفایل به ویندوز یا کامپیتر دیگه

  برای انتقال مراحا طی شده به ویندوز بعدی از مسیرC:\Program Data\Rosetta Stone\tracking.db3 فایل tracking.db3 رو کپی کنید و در یک درایو دیگه ذخیره کنید و بعد از نصب روزتا استون در ویندوز جدید این فایل رو در همین مسیر جایگزین کنید

   

  پاسخ دادن

 61. امید
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۳۲:۴۵

  سلام و ممنون که جواب سوال قبلی رو خیلی سریع دادید

  سیستم من ۳۲ بیت است نرم افزار را نصب کردم پس از نصب فایل آپدیت صحه ای خاکستری آمد که روی آن یک صفحه کوچکتر است که سه گزینه دارد

  ۱-ad langog level

  ۲-remove alangog level

  ۳-, qoit و خروج از برنامه

  فیلهای کرک را هم در مکان درست کپی و جایگزین کردم

  فایل های نصب  و مراحل را به همان صورت ایمیج روی یک دی وی دی رایت کردم هنگامی که گزینه نصب مرحله را میزنم می گوید سی دی را در درایو قرار دهید در حالی که سی دی در درایو هست و بعد می گوید پیدا نشد و…

  لطف بفرمایید زودتر جواب دهید پشت سیستم منتظرم ممنون

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۵۱:۳۳

   احتمالا فایلهای ایمج را به صورت فایل روی دی وی دی رایت کرده اید. باید هر فایل ایمج را روی سی دی رایت کنید یا در درایو مجازی قرار دهید تا نرم افزار بتواند فایلهای آن را تشخیص بدهد. هنگام رایت باید Burn Image یا شبیه به این را انتخاب کنید نه اینکه خود فایل iso را داخل دیسک بریزید.

   پاسخ دادن

   • مژده
    شهریور ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۴۰:۴۵

    سلام من هم این مشکل را دارم نرم افزار نصب کردم  اون سه گزینه هم اومد  سطح اول هم دانلود کردم و از زیپ باز کردم رایت کردم cd و گزینه add رو زدم ولی شناسایی نکرد میشه بهتر توضیح بدید تا مبتدی ها هم بتونن استفاده کنن منظور ازهر فایل ایمج را روی سی دی رایت کنید یعنی از زیپ که باز کردم دوباره روش کلیک کنم ۴ تا فولدر اون ۴ تا سلکت کنم و رایت کنم؟

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     شهریور ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۴۹:۳۶

     فایل ایمیج یک فایل تکی با فرمت .iso می باشد. باید برای رایت باید حالت Burn image یا Burn ISO را انتخاب کنید. گاهی در Nero وقتی گزینه ادد را میزنید خود نرم افزار پیغام می دهد که “فرمت این فایل iso است و آیا میخواهید آن را به صورت ایمج رایت کنید یا نه”.  در غیراینصورت با افزودن فایلها و رایت آنها ممکن است نرم افزار دی وی دی یا سی دی سطوح را تشخیص ندهد.

     پاسخ دادن

 62. سینا بیات
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۲۶:۳۹

  موقع نصب خطا می دهد که "windows inistaller مشکل دارد  و نمیتواند به خوبی کار خود را پایان برساند".

  پاسخ دادن

 63. امین
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۲۵:۱۸

  سلام.خسته نباشید.من هیچ مشکلی حتی تا هنگام اضافه کردن ونصب درس ها ندارم اما وسط نصب لول ها قطع می شه وگزینه خارج شدن از برنامه را به نمایش می گذاره.شماره خطاش هم۹۱۲۳است ویندوزم هم۷و۳۲بیتی است لطفا راهنماییم کنید ممنون.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۱۵:۰۰:۱۹

   مجموعه را دانلود یا خریداری کردید؟

   پاسخ دادن

   • امین
    بهمن ۱۹, ۱۳۹۲ @ ۱۸:۱۱:۱۴

    خریداری

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۰۵:۱۷

     با شماره پشتیبانی تماس بگیرید یا شماره تون رو بدید تا باهاتون تماس بگیرند

     پاسخ دادن

 64. milad gh
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۲۵:۳۷

  دستتون درد نکنه.واقعا عالی و کاربردی بود.مشکلم رفع شد.

  پاسخ دادن

 65. محسن
  بهمن ۲۵, ۱۳۹۲ @ ۲۲:۱۹:۳۶

  سلام

  من سی دی آموزش زبان را از طریق اینترنت خریداری و نصب کرده ام برای ورود از من رمز می خواهد لطفا بقرمایید رمز را چگونه می توانم داشته باشم

  تشکر

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۰۸:۰۲:۰۲

   در سایت توضیح داده شده است

   پاسخ دادن

 66. محسن
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ @ ۲۱:۵۳:۰۶

  استاد محترم

  با تشکر و عذرخواهی از اینکه مجددا مزاحم شدم

  من توضیحی در سایت مبنی بر اینکه چه کدی باید بدهم ندیدم لطفا اگر ممکن است راهنمایی بهتری بفرمایید یا اینکه بقرمایید پاسخ در کجا آمده است.

  بسیار بسیار ممنونم

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۱۰:۲۵

   پاراگراف اول همین صفحه را مطالعه کنید. کاملا واضح است

   پاسخ دادن

 67. fd
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۴۲:۰۸

  با عرض سلام خدمت مدیر سایت و تشکر از نرم افزاری که گذاشتید، فقط می خواستم به نکته ای اشاره کنم که در قسمت توضیحات شماره ی ۴ و ۵ را با هم جابجا کنید، چون  با چندین بار یونیستال کردن و با جابه جا کردن گزینه ی ۴ و۵ مشکل کرک حل شد.

  پاسخ دادن

 68. asal
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۲ @ ۰۸:۳۰:۵۹

  سلام، ادمین عزیز من تمام مراحلو انجام دادم هم کپی فایل کرک(data.RSD File 2,709KB) و هم قطع دسترسی به اینترنت برنامه نصب میشه ولی وقتی زبان رو از cd اضافه میکنم تا یه زمانی جلو میره بعد اون زمان باقیمانده دایما زیاد میشه و تموم نمیشه!!چندین بار برنامه رو پاک و مراحلو تکرار کردم، لطفا راهنماییم کنید. ممنون

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۲۹, ۱۳۹۲ @ ۰۸:۳۵:۲۷

   اگه محصول رو خریداری کردید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکلتون رو حل کنند

   پاسخ دادن

 69. rasool
  اسفند ۰۱, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۱۵:۳۳

  سلام من طبق مراحل نصبی که اون بالا نوشتید انجام دادم بعد سطح یک رو از حالت ایمیج خارج کردم و درون درایو مجازی قرار دادم بعد برنامه رو اجرا کردم مرحله به مرحله جلو رفتم خود برنامه هم سطح روجستجو کرد وپیدا کردش اما همین که میخواست نصبش کنه ارور ۹۰۰۳ داد به بقیه سطح ها هم همین ارور رو داد. لطفا راهنمایم کنید.درضمن برنامه و سطح هاشو دانلود کردم.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۱, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۲۵:۲۶

   روی سیستم یا ویندوز دیگری تست کنید.

   پاسخ دادن

 70. محسن
  اسفند ۰۴, ۱۳۹۲ @ ۲۱:۲۱:۲۴

  باسلام ضمن تشکر از راهنمایی قبلی در ثبت نام اکانت مواجه با error  xp 401 می شوم برای رفع آ ن چکار باید کرد ممنونم

  پاسخ دادن

 71. Behzad
  اسفند ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۱:۱۴:۳۸

  سلام من مشکل کرک دارم وقتی انتقال میدم ویندوز پیغام replace نمیده همه مسیرها رو امتحان کردم 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۶, ۱۳۹۲ @ ۱۲:۰۷:۰۱

   حتما یک جای کار دارید اشتباه می کنید

   پاسخ دادن

 72. behzad
  اسفند ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۰۳:۰۵:۲۰

  اگه راهنمایی بیشتری کنید ممنون میشم ،فایل کرک و کپی میکنم تو جایی که نصب شده اما پیغام replace نمیده ، جاهای مختلفم کپی کردم اما باز پیغامی نمیده ، فقط مشکلم قفل شدن درس ۳ به بالاست که مربوط میشه به کرک 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۷, ۱۳۹۲ @ ۰۷:۱۷:۵۶

   فایلها را در مسیر C:\Program Files\Rosetta Stone\Rosetta Stone TOTAL  کپی کنید. دقت کنید اگر درایو ویندوز غیر از C بود باید به آن درایو بروید. همچنین فولدر کرک را یکجا کپی نکنید بلکه فایلهای درونش رو کپی بفرمایید. کپی کرک خیلی ساده است و اصلا راهنمایی خاصی ندارد|!!

   پاسخ دادن

 73. fd
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ @ ۰۱:۵۱:۴۲

  سلام،سی دی سطح ۴ و ۵ دانلود نمیشه و خطای

  The request file doesn't exit.

  Details:HTTp/1.1404 not found

  را می دهد.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ @ ۰۹:۱۶:۱۴

   به دلیل کمبود فضای سرور مجبور به تعدیل شدیم، برای همین تعدادی از فایلها از سرور برداشته شده اند تا فضا طوری باشد که همه مجموعه ها برای افراد بیشتر قابل استفاده باشد

   پاسخ دادن

 74. احسان
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ @ ۱۳:۰۵:۴۳

  سلام لطفا برای مکینتاش هم اگر ممکنه این آموزش را قرار بدید که اگر سیستم عامل مک بود چطور برنامه رو کرک کنیم خیلی ممنون

  پاسخ دادن

 75. رضا
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ @ ۱۶:۳۲:۱۶

  با سلام

  نحوه ی گرفتن back up به چه صورت است؟

  پاسخ دادن

 76. mortaza
  فروردین ۰۸, ۱۳۹۳ @ ۰۵:۵۴:۱۵

  سلام با عرض خسته نباشید ود تشکر از سایت عالی تون من رزتا استون را نصب کردم سطح ۱را نیز به برنامه اضافه کردم ولی همین که شروع میکنم میگه میکروفون رو تنظیم کن .

  مشکل از کجاست؟

  با تشکر مجدد

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   فروردین ۱۵, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۵۳:۵۹

   هیچ مشکلی نیست! نرم افزار میخواهید میکروفون را جهت تشخیص صدا تنظیم کند!

   پاسخ دادن

 77. دانیال
  فروردین ۱۳, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۳۳:۱۹

  با عرض سلام

  من این نرم افزار رو نصب کردم و بعد اشتباها به جای اینکه به کمک خود دی وی دی حذفش کنم توسط کنترل پنل پاک کردم

  و حالا هر کاری میکنم نمیتونم دوباره نصبش کنم خواهش میکنم کمکم کنید

  ممنونم

  پاسخ دادن

 78. مجید
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۵۹:۴۷

  سلام. من نرم افزار ورژن ۳ رو نصب کردم. ولی وقتی میخوام فایل ایزو سطوح رو نصب کنم، فایل مونت شده اصلا تشخیص داده نمیشه. چندین نرم افزار درایو مجازی رو امتحان کردم ولی نرم افزار هیچکدوم رو تشخیص نمیده و فقط درایو واقعی رو میخونه. با اینکه درایوهای مجازی کاملا کار میکنن. لطفا کمکم کنید.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   فروردین ۲۵, ۱۳۹۳ @ ۱۸:۳۲:۲۴

   چنین مشکلی در نصب برنامه وجود نداشته. احتمالا مربوط به سیستمتون باشه

   پاسخ دادن

 79. reza
  فروردین ۲۸, ۱۳۹۳ @ ۱۸:۵۱:۳۷

   سلام و خسته نباشید

  آقا من ویندوز ۸ دارم ولی موقع نصب برنامه کامپیوترم ریستارت میشه

  نمیدونم مشکل از ویندوزمه یا نه؟چون قدیم روی ۷ نصب کردم کار میکرده

  ورژن برنامم ۴٫۱٫۱۰ هستش ممنون

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   فروردین ۲۹, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۵۹:۴۷

   احتمالا مشکل از سیستم یا نرم افزارها یا آنتی ویروس هایی است که بر روی سیستم نصب هستند

   پاسخ دادن

 80. فرامرز (FARAMARZ)
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۲۴:۰۸

  سلام

  من برنامه روزتا رو نصب کردم و دارم ازش استفاده میکنم ولی وارد بعضی از قسمت هاش که بخوام بشم  منو به صفحه product activation هدایت میکنه و برای هر leve ازم activate code میخواد

   

  لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۲۸:۴۴

   دوست عزیز پاسخ سوال شما داده شده است. لطف کنید صفحه را دقیق مطالعه کنید

   پاسخ دادن

 81. شاهین
  اردیبهشت ۰۶, ۱۳۹۳ @ ۰۲:۵۲:۰۷

  با سلام و تشکر از برنامه و همچنین رسیدگی به سوالات

  سوال من اینه که برای اضافه کردن سطوح میشود از نرم افزار Power ISO استفاده کرد؟ اگر میشود لطفا راهنمایی کنید 

  با تشکر

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اردیبهشت ۰۶, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۳۸:۴۱

   این نرم افزار توسط ما تست نشده ولی اصولا باید قابل انجام باشد

   پاسخ دادن

   • شاهین
    اردیبهشت ۰۶, ۱۳۹۳ @ ۲۳:۵۴:۴۴

    با تشکر

    پاسخ دادن

 82. mahdi
  اردیبهشت ۰۷, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۲۴:۴۲

  ممنون از سایت تون

  پاسخ دادن

 83. خطای2123
  اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۰۴:۳۸:۱۷

  سلام،من نرم افزار رو بدون مشکل نصب کردم و استفاده هم کردم اما چند روز بعد خطای ۲۱۲۳  داد.میشه راهنمایی کنید.

  ممنون

  پاسخ دادن

 84. majid
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۲۹:۲۴

  سلام — چطور میتونم از Rosetta Stone TOTALe فایل پشتیبانی بگیرم

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۴۱:۴۰

   من که منظور شما رو نفهمیدم

   پاسخ دادن

 85. majid
  اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۰۴:۱۳

  منظورم اینه که اگر ویندوزو عوض کنم، بعد چطور اطلاعاتی رو که  کار کردم برگردونم. یعنی از صفر شروع نکنم  بلکه کارمو ادامه بدم.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۱۷:۲۰

   داده ها در فایل tracking.db3 ذخیره می شوند. این فایل را باید بک آپ گیری کنید (البته ترجیحا یکبار عملکرد این کار را تست کنید تا بعدا به مشکلی برنخورید) فایل معمولا در مسیر نصب نیست بلکه در مسیر Program Data یا AppData قرار دارد. با جستجو به راحتی می توانید پیدا کنید

   پاسخ دادن

 86. نوید
  خرداد ۱۲, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۰۰:۰۵

  سلام  چطور میشود برنامه رو تو درایو دیگه غیر از درایو ویندز نصب کرد 

  ممنون میشم جواب رو ایمیل کنید 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   خرداد ۱۲, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۱۰:۱۵

   موقع نصب درایو دیگری رو انتخاب کنید

   پاسخ دادن

   • نوید
    خرداد ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۵۱:۳۵

    موقع نصب اصلا درایوی برای انتخاب نمیاد و خود به خود تو ویندوز نصب میکنه 

    پاسخ دادن

 87. رامین
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۳ @ ۱۷:۲۱:۳۳

  سلام با تشکر فراوان اسز شما من برنامه رو نصب کردم اما صدا نداره مشکل چیه؟؟ چطوری درستش کنم؟

  پاسخ دادن

 88. پدرام
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۰۱:۲۱

  سلام

  من سی دی نرم افزار را تهیه کردم مراحل نصب را انجام دادم ولی هرچه کلیک میکنم چیزی بالا نمیاد تو فایل کرک من ۲ تا فایل بیشتر نیست

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   خرداد ۳۰, ۱۳۹۳ @ ۱۸:۳۵:۳۵

   طبق راهنمای این صفحه (در بالای صفحه مراحل به ترتیب توضیح داده شده است). انجام دهید. آپدیت را هم فراموش نکنید. مشکلی داشتید بپرسید

   پاسخ دادن

 89. mohammad
  تیر ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۲۱:۱۵:۵۰

  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت

  من موقع نصب آپدیت با ارور ۱۱۴۱ مواجه میشم، طبق راهنمایی شما از منو serviese برای start کردن rosetta اقدام کردم ولی با این پیام مواجه شدم 

  windows could not start the rosettastonedemon service on local computer.

  eror1053: the service did not respond to the start or control request in a timely fashion.

  خواهشمندم کمک کنید ،من این نرم افزارو خیلی نیاز دارم

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۰۴, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۰۲:۳۰

   مجدد کامل پاک کنید. هنگام نصب به پیغام های انتی ویروس دقت کنید و سعی کنید با یوزر administrator این سرویس را فعال کنید

   پاسخ دادن

 90. kobra
  تیر ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۰۳:۱۷

  سلام
  قبلا برنامه رو یک بار نصب کردم و به خوبی اجرا شد بعد به دلیل عوض کردن ویندوز خواستم دوباره نصب کنم installation نصب میشه اما لول ها نه
  در نصب مراحل error 9119 این رو نشون میده لطفا کمک کنید من سی دی رو تهیه کردم.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۰۹:۵۸

   در صورتی که در مسیر نصب فایلی باقی مانده پاک کنید. همچنین سی دی ها را بررسی کنید که در صورت نگهداری نامناسب خش پیدا نکرده باشند

   پاسخ دادن

   • kobra
    تیر ۰۷, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۱۱:۴۳

    آخه رو لپ تاب دوستم نصب کردم راحن نصب شد نمی دونم چرا رو پی سی من نصب نمیشه تا نصفه مرحله ۱ نصب میشه بعد error 9119 رو نشون میده…ورژن برنامه ۳ و میندوز۷ هست

    پاسخ دادن

 91. amin
  تیر ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۲۹:۴۸

  سلام من برنامه رو نصب کردم استفاده کردم ولی بعد ی مدتی که استفاده نکردم از برنامه این اخطار داد there was an error im the application.

  exit the application. دوباره پاک کردم و نصب کردم ولی باز این اخطار داد ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۵۴:۱۵

   احتمالا مشکل از سرویس هست. به بخش سرویس ها برید و فعالش کنید (سرویسی به نام RosettaDeamon)

   پاسخ دادن

 92. نازنین
  تیر ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۵۲:۳۵

  سلام خسته نباشید من نرم افزار رو درست نصب کردم. کرک کردم و…

  level هارو نصب کردم وقتی میخوام استفاده کنم میگه active code برای level ها بدم.تا الان ۳ تا ورژن مختلف خریدم همین مشکل رو داشتم.لطفا راهنماییم کنید خیلی کلافه شدم دیگه :|

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۵۶:۳۹

   تنها مشکل شما درست کپی نکردن فایل کرک است. طبق آموزش همین صفحه برنامه را نصب و فایل کرک را کپی کنید (قبل از کپی کرک فایل آپدیت را اجرا کنید) دقت کنید اینترنت همیشه باید قطع باشد در غیر اینصورت از اینترنت آپدیت می شود و از کار می افتد.  نرم افزار را می توانید از همین سایت (نرم افزار همه زبانها مشترک است) دانلود کنید و نصب کنید. فایل کرک را در مسیر درست کپی کنید و مطمئن شوید که ویندوز به خاطر مسائل امنیتی این عمل شما را قطع نکند

   پاسخ دادن

 93. nirvana
  تیر ۰۹, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۱۳:۱۱

  سلام. من سی دی این نرم افزار رو نصب کردم. اما قسمت آپدیت و کرک رو در مراحل نصب پیدا نکردم. برنامه اجرا میشه ولی حتما باید سی دی داخل دستگاه باشه. میخوام بدونم نصبم مشکل داره؟ یا حتما موقع استفاده از برنامه باید سی دی داخل دستگاه باشه؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۰۹, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۰۲:۵۵

   در صورتی که دانلود کردید یا از سایت ما خریداری کردید احتیاجی به نگاه داشتن سی دی در دستگاه نیست. اما اگر از منبع دیگری خریداری نمودید باید از همان منبع سوال خود را پیگیری کنید. با تشکر

   پاسخ دادن

 94. saeid
  تیر ۱۰, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۱۹:۲۷

  رزتا استونو نصب کردم-میخوام اجرا کنم صفحه باز میشه میگه در حال بارگذاری دوره…

  اجرانمیشه

  چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۱۰, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۱۴:۲۱

   در صورتی که از ما تهیه کرده اید با پشتیبانی تماس بگیرید (که البته ایمیل شما جزو مشتریان نیست) در صورتی که دانلود کردید از اطلاعات همین صفحه استفاده کنید. اما اینطور که نوشتید به نظر میرسه از جای دیگه ای محصول رو تهیه کردید، از منبع خرید سوال خود را بپرسید

   پاسخ دادن

 95. علیرضا
  تیر ۱۱, ۱۳۹۳ @ ۱۷:۴۹:۳۶

  سلام در مورد ارور ۲۱۲۳ این تکنیکایی که گفته بودیدُ انجام دادم ولی درست نشد لطفا راهنمایی کنید…ورژن سه استفاده می کنم بدون مشکل خود نرم افزار و کرک نصب کردم و چند روز هم ازش استفاده کردم.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۱۱, ۱۳۹۳ @ ۱۸:۵۸:۲۲

   ورژن چهار را دانلود و نصب کنید

   پاسخ دادن

 96. بهاران
  تیر ۱۲, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۴۹:۰۲

  سلام.من برنامه رو کامل نصب کردم.از روی سی دی و درایو مجازی ورژن ۴٫اما وقتی بر روی level ها کلیک می کنم می نویسه:   

  This file does not have a program associated with it for performing this action.pleas install a program or if one is olready installed create an association in the defult  programs control

  چند بار برنامه رو پاک کردم و از اول نصب کردم ولی نمی تونم level ها رو نصب کنم به خاطر این ارور بالا

  ممنون میشم اگه بگین باید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۱۰:۰۹

   باید هر یک از سطح ها را در درایو مجازی Mount کنید. می توانید نرم افزار Daemon Tools Lite را دانلود و استفاده کنید

   پاسخ دادن

 97. bashir
  تیر ۱۳, ۱۳۹۳ @ ۱۸:۴۰:۲۵

  سلام 

  من برنامه رو تصب کردم بار اول مشکل نداشت ولی بار بعدی با این پیغام مواجه شدم

  the procedure entry point splite3-prepare-v2 could not be located in the dynamic link library splite3.dll

  پاسخ دادن

 98. ساسان
  تیر ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۵۲:۲۵

  سلام من قبلا ورژن ۴ برنامه نصب کردم و خوب بود بعدا پاکش کردم الان دوباره که نصبش کردم موقع بالا اومدن خطای ۱۱۱۷ رو میده میکروفن شناسایی نمی کنه من درایو کارت صدا رو آپدیت کردم جواب نداد راه حل این مشکل چیه ؟ ممنون میشم اگه بگید windows 8.1 64x

  ۱۱۱۷ speech Recognition will be disabled for this session

  پاسخ دادن

  • مجید
   بهمن ۰۷, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۳۴:۵۲

   من هم همین مشکل را دارم.

   پاسخ دادن

 99. Arash
  تیر ۱۶, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۳۷:۱۵

  سلام من شده اند با استفاده از این نرم افزار برای در حالی که در حال حاضر و ناگهان هنگامی که من سعی می کنم آن را باز کنید، هیچ چیز اتفاق می افتد، از آن خواهد شد و نه حتی راه اندازی. آیا شما هر گونه پیشنهاد؟ بسیار متشکرم.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۰۹:۲۸

   من که دقیق جملات شما را متوجه نشدم ولی راه حل های این صفحه را دقیق مطالعه کنید

   پاسخ دادن

   • مجید
    بهمن ۰۷, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۳۳:۵۰

    جالبه نظر ۹۸ که سوالش واضحه را جواب نمیدید بعد میاد نظر ۹۹ را که اصلا معلوم نیست چی نوشته براش پاسخ مینویسید.

    پاسخ دادن

    • مدیر سایت
     بهمن ۰۷, ۱۳۹۳ @ ۲۱:۴۰:۲۱

     متاسفانه ما پاسخ همه سوالات و مشکلات نصب رزتا استون را نمی دانیم. ممکن است خطاهای متفاوتی ایجاد شود. همچنین دستکاری شدن رزتا استون توسط شرکت های داخلی برای توزیع در بازار نیز باعث شده تا برخی کاربران با مشکلات کمتر شناخته شده ای نیز برخورد کنند.

     در مورد مشکلات شما می توانید صفحه زیر را مطالعه کنید.

     http://support.rosettastone.com/en/language-learning/articles/I-received-error-1117-An-error-occurred-loading-the-speech-engine

     پی نوشت : خوشحال می شم بگید این عدد ۹۸ و ۹۹ رو دقیقا از کجا درآوردید؟

     پاسخ دادن

 100. مایانی
  تیر ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۰۰:۳۷:۱۴

  با سلام وخسته نباشید میخاستم بدونم ورژن سه و چهارش با هم فرق داره از نظر اموزشی یا فقط محیط کاربریش عوض شده

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۰۹:۴۲

   محیط کاربری تغییر کرده

   پاسخ دادن

 101. fatima
  تیر ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۴۸:۰۱

  سلام وقت تان بهخیر وشادکامی

  من درنصب رزتا استون ورژن ۳ به مشکل نصب بر می خورم .  و errore 2123 در پایان نصب میدهد .

  خواهش مندم کمکم کنید .

   

  پاسخ دادن

 102. رخساره
  تیر ۲۱, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۴۲:۵۵

  خداقوت

  لطفاً جوابمو بدید.

  من نسخه ۳ رو دارم و میخوام روی ویندوز xpنصبش کنم. رزتا رو خریدم . دانلودی نیست. بعد از نصب برنامه رو باز نمیکنم طبق دستورالعمل.میرم سراغ کرک.اما فایل کرک باز نمیشه که بخام چیزی بیارم کپی کنم و ارور ۲۰۲۱ میده که در قسمت ارور نوشته شده شما نبود.همه سوالات قبل رو خوندم که به جواب برسم اما نبود!

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۲۲, ۱۳۹۳ @ ۱۷:۱۸:۳۴

   از منبعی که خرید کرده اید یا با شماره شرکت پیشتیبان محصول تماس بگیرید

   پاسخ دادن

 103. رخساره
  تیر ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۴۱:۱۹

  ممنون از پاسخگویتون

  پاسخ دادن

 104. حمید
  تیر ۲۶, ۱۳۹۳ @ ۲۱:۳۸:۵۱

  سلام.ممنون از سایت خوبتون.من ورژن ۴ رو طبق راهنماببها نصب کردم و سطح ها رو هم براحتی وارد کردم ارور ۳۲۱۹ میده.there was a minor error.click ok to continiue

  ok که میکنم دوباره همین ارورو میده.لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

  پاسخ دادن

 105. ahmad
  تیر ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۵۵:۱۲

  سلام خسته نباشید من ورژن ۳ برنامه رزتا استون دارم بعد از یه مدتی ایراد ۲۱۲۳ رو میده لطفا راهنمایی کنید

  با تشکر فراوان

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   تیر ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۵۱:۰۰

   در خود سایت اصلی توضیحاتی زده. از جمله با نرم افزارهای مانند BitDefender و Acronis ممکنه مشکل داشته باشه. همچنین می توانید یکبار فایل tracking.db3 را rename کنید. برای اطلاعات بیشتر کد خطا را در گوگل سرچ کنید

   پاسخ دادن

 106. حمید
  تیر ۳۱, ۱۳۹۳ @ ۰۱:۱۲:۲۳

  لصفا راهنمایی بفرمایید.من نصبو انجام دادم و برنامه اجرا میشه فقط بعضی از قسمتارو باز نمیکنه(ارور ۴۱۱۱) 

  پاسخ دادن

 107. Afarin
  مرداد ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۲۳:۰۹

  ba salam, man bad az download beh error shomareh 2123 barkhod kardam. hala cheh kar metonam bekonam . merci

  پاسخ دادن

 108. mohsen
  مرداد ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۵۷:۰۷

  رو ویندوز ۸ نصب کردم.ارور ۱۱۴۱ میده .درست نمیشه با این روش هایی که گفتین!!!

   

  پاسخ دادن

 109. masoud
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۰۶:۳۶

  من ورژن ۳ رو دارم هدست ندارم با هدست موبایل(هندزفری) هم نمی شه باید یه هدست بگیرم؟می خوام وارد درس بشم می گه با هدست باید ۱۲۳۴۵ بگی چیکار کنم؟

  پاسخ دادن

 110. محبوبه
  مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۱۳:۰۴

  سلام و خسته نباشید

  من version3 این Rosetta رو دارم سی دی شو ، هر کاری میکنم دی وی دی نصب رو  راحت نصب میشه ولی وقتی سی دی ها رو میزارم که ادامه نصب کامل بشه Eror 2120 ,2111 رو میده و وقتی exit رو میزنم یه eror دیگه میاد که باید ۱۰۰بار هی کیلیک کنم تا بره ، ویندوزم ۸هستش ، قبلا این رو روی سیستم با ویندوز xp داشتم حدودا ۲ سال پیشو راحت اجرا میشد مشکلی نداشت ، تو سایت خود Rosetta قسمت Eror هاش رفتم ولی بازم درست نشد مشکل از کجاست یعنی ویندوز اجازه نمیده ؟دو بارم unistall کردم از دوباره نصبش کردم  اینترنتم کاملا قطع بود و انتی ویروس هم غیر فعال بود هر بار 

  پاسخ دادن

 111. hossein
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۳ @ ۰۴:۳۹:۱۸

  سلام

  من یک نرم افزار را بر روی یک سیستم میتونم نصب کنم بر روی یک سیستم دیگر نمیتونم علت چیست خواهشا کمک کنید

  پاسخ دادن

 112. الهام
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۰۰:۱۲

  با سلام

  ممنون از اطلاعات مفیدتون استفاده کردم

  من به تازگی cd رزتا رو نهیه کردم

  الان سطح ۱ رو تا آخر نصب کردم اما کرک رو اجرا نکردم از چه مسیری پیداش کنم؟

  سؤال دومم اینه برای اجرا حتما باید میکروفون باشه؟ هندز فری نمیشه؟

  و برای اجرای سطح ۱ در روزهای بعد باید باز همین مسیر رو برم؟

  لطفا اگر مقدور هست یه شماره تماس و جواب و راهنماییتونو به آدرس وبلاگ یا ایمیلم هم لطف کنید ممنون میشم

  پاسخ دادن

 113. reza
  مرداد ۱۸, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۳۷:۰۲

  باسلام به دوستان

  اگر با اضافه کردن یا ساختن یک لوول از درس اشکال دارید یعنی cd رو نمی شناسه باید در آنتی ویروستون فایروال کنیدش تا مشکل در ایمیج و cd حل بشه مررررررسسسسسییییی…………

  پاسخ دادن

 114. iman
  مرداد ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۲۰:۰۲

  سلام.ارور ۲۱۲۳ برای applicaton هست…

  چطوری برطرفش کنم؟

  پاسخ دادن

 115. Nasser ili fallah
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۳۱:۳۰

   

  سلام ، من برنامه رزتا استون رو برای تبلتم دانلود کردم ، همه چیز خوب بود تا اینکه تو مرحله writing لول ۱ همش ارور میده و میگه که ساپورت نمیشه ، خواهش میکنم من رو کمک کنید .( البته اگر در این زمینه فعالیت دارین) مدل تبلتم lenovo a 3000

  پاسخ دادن

 116. pooya
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۲۷:۰۱

  سلام من این برنامه رو قبلا نصب کرده بودم  بعد اینکه ویندوز کامپیوتر رو عوض کردم برنامه رزتا استون روهم نصب کردم ولی برنامه اجرا نمیشه  eror هم نمیده

  پاسخ دادن

 117. حسین
  شهریور ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۲۱:۲۶:۴۱

  سلام.من نصب کردم و آموزش ترکی add کردم ولی الان نمیتونم فرانسه رو add کنم.سی دی رو نمیشناسه

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۰۱:۳۳

   گزینه Add Language رو پیدا کردید؟ 

   پاسخ دادن

   • حسین
    شهریور ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۳۸:۱۳

    بله ولی میگه سی دی رو پیدا نمیکنم.ایمیجش رو هم باز کردم ولی باز پیدا نمیکنه.اصلا مرحله دوم ترکی رو هم پیدا نکرد

    پاسخ دادن

 118. حسین
  شهریور ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۴۶:۳۲

  بله ولی میگه سی دی رو پیدا نمیکنم.ایمیجش رو هم باز کردم ولی باز پیدا نمیکنه.اصلا مرحله دوم ترکی رو هم پیدا نکرد

  پاسخ دادن

 119. Saeid
  شهریور ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۳۳:۳۸

  من این برنامه کامل نصب کردم کرک هم کردم ولی بازم سریال اکتیو ازم میخواد که !!!!!

  کاملا صحیح هم کرک کپی کردم !!!! پ چرا موقع نصب اضافه کردن زبان درسا بعدیش قفله !!!!!!!!

  یکی جواب بده مشکل چیه ؟

  توی فایروالمم قرار دادم اصلا اون موقع اینترنتم قطع بوده ولی بازم ازم سریال میخواد که !!!!!!

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۰۱:۳۹

   کرک را صحیح کپی نکردید. در صورتی که کرک را درست کپی کنید از شما سریال نمی خواهد

   پاسخ دادن

 120. Saeid
  شهریور ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۴۱:۱۷

  من قیقا همون طور شما گفتید انجام دادم ولی بازم گزینه ای در منو به اسم active product وجود داره که سریالمی خواد ازم !!!!

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۰۴, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۰۸:۱۴

   قطعا کرک رو درست کپی نمیکنید

   پاسخ دادن

 121. Saeid
  شهریور ۰۴, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۳۲:۰۲

  عزیز جان میخواید از مراحل نصب برنامه از اول تا اخرو اسکرین ویدو بگیرم تا باور کنید ؟

  بار اولم نیست که یه برنامه دارم کرک میکنم که !

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۰۴, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۴۰:۱۹

   اگر مسیر را صحیح کپی میکنید، ممکن است از طریق اینترنت نرم افزار را آپدیت کرده باشید یا هنگامی که به اینترنت وصل هستید نرم افزار را اجرا میکنید و نرم افزار به سرور وصل می شود و از حالت قفل شکسته خارج می شود 

   پاسخ دادن

 122. مهدی
  شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۵۲:۱۹

  سلام …. ارور ۹۱۱۹ میده عجیبه !!!! موقع نصب سیدی برای کارکرد تا ۱ دقیقه آخر میره بعد دیگه ارور میده …. یه راهنمایی بکنید لطفا 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۱۵, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۳۰:۵۷

   سی دی برای نرم افزار قابل خواندن نیست. در صورتی که خش دارد آنرا تمییز کنید یا از طریق ویندوز کپی کنید و روی یک سی دی دیگر رایت کنید.

   پاسخ دادن

 123. پروانه قاسمی
  شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ @ ۰۵:۲۴:۱۹

  باسلام من دی وی دی انگلیسی و عربی را خریدم اما روی ویندوز ۸ جواب نمیده در ضمن می خوام اونو روی گوشیم و تبلتم داشته باشم آیا نسخه آندروید اونو می تونید برای من ارسال کنید حاضر به پرداخت هزینه نیز هستم .با تشکر 

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۰۹:۵۵

   این نرم افزار روی ویندوز ۸ نیز نصب می شود. در صورتی که در نصب مشکل داشتید از محلی که خریداری کردید سوال بپرسید.

   نسخه اندروید این نرم افزار به صورت آنلاین کار می کند و در ایران قابل عرضه نیست

   پاسخ دادن

 124. فرهاد بیاتی
  شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۵۲:۴۲

  سلام من نرم افزارو نصب کردم و با نرم افزار کار کردم تا درس دوم  بازه از درس سوم به بعد قفله

  کد اکتیو می خواد چیکار کنم ؟لطفا کمکم کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۲۱:۳۴

   توضیح داده شده است

   پاسخ دادن

 125. محسن
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۳ @ ۰۳:۳۰:۳۲

  با سلام و خسته نباشید

  من این نرم افزارو نصب کردم و برای سه سطح آلمانی با موفقیت اجرا کردم ولی حالا که میخوام سطح ۴ رو اضافه کنم نرم افزار نمیتونه سی دی این سطح رو (از روی فایل ایمیج) بخونه و میگه که موجود نیست. قبلا این مشکل رو با سطح دو داشتم که با یکبار ریستارت حل شد ولی اینبار دیگه نمیشه و حتی چند نرم افزار درایو مجازی مختلف هم امتحان کردم.

  خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  پاسخ دادن

 126. محمد
  شهریور ۲۹, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۲۴:۰۱

  سلام

  من این نرم افزار را نصب کرده ام اما بعد از آن کا با اسمارت سکوریتی کل کامپیوتر را اسکن می کنم از پوشه نصب آن یک ویروس پیدا می کند!

  علت آن چیست؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   شهریور ۲۹, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۴۸:۴۰

   گاهی اوقات نرم افزارهای آنتی ویروس، فایلهای کرک و قفل شکن را به عنوان ویروس شناسایی می کنند

   پاسخ دادن

 127. masoud
  آبان ۲۱, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۲۲:۵۲

  سلام. من سی دی رو اصلی خریدم زمانی که سی دی رو میزارم و autorun میشه وقتی install برنامه رو میزنم مراحل نصب رو انجام میده ولی در آخر گیر میکنه و پیغام installed successfully رو نمیده که نصب برنامه تموم بشه. آنتی ویروس و نت هم غیر فعال بوده. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۲۱, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۱۸:۴۹

   باید با شرکت تولید کننده یا فروشگاه اینترنتی که خریداری کردید تماس بگیرید

   پاسخ دادن

 128. روژان
  آبان ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۰۱:۵۶:۲۳

  سلام ،میخواستم بدونم ایا این فایل بر روی ای مک قابل راه اندازئ هست؟

   

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۳۴:۵۴

   متاسفانه نسخه مک را هنوز در سایت قرار ندادیم. تلاش میکنیم در صورت امکان نسخه مک را نیز در سایت قرار دهیم

   پاسخ دادن

 129. نمیشناسه
  آبان ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۵۰:۰۹

  سلام
  ممنون از راهنماییاتون
  من ی مشکل اساسی دارم
  و اونم اینه که اصلن سی دی رو نمیشناسه نرم افزارم
  و وقتی ادد لنگویچ رو میزنم
  پیداش نمیکنه
  خواهشن کمکم کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آبان ۲۵, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۰۷:۲۲

   در صورتی که خریداری کرده اید با پشتیبانی فروشگاه یا شرکتی که محصول را خریداری کردید تماس بگیرید. در غیر این صورت مشکل خودتون رو دقیقتر بیان کنید

   پاسخ دادن

 130. لعیا
  آذر ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۳۲:۵۳

  سلام…خواهش میکنم کمک کنید…تو کامپیوتر من ارور ۲۱۲۶ میده…اینو نمیدونم باید چیکار کنم…خواهشششششش میکنمممممم…

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۰۱:۲۹

   آدرس زیر را بخوانید

   support.rosettastone.com/en/language-learning/articles/Error-2126-Database-is-out-of-date-and-could-not-be-updated

   شبیه به راهکار ۲۱۲۴ است

   پاسخ دادن

 131. لعیا
  آذر ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۰۰:۳۱

  اخه من هر چی میگردم programData تو کامپیوترم نیست…نمیدونم چرا؟!!!

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۰۶:۵۵

   این فولدر به صورت مخفی یا Hidden است. باید از تنظیمات کنترل پنل و Folder Options نمایش فایلهای مخفی و سیستمی را فعال کنید.

   البته می توانید در نوار بالای صفحه نیز به صورت دستی C:/ProgramData را تایپ کنید

   پاسخ دادن

 132. لعیا
  آذر ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۳:۴۶:۰۷

  میشه توضیح بدین چه جوری؟بلد نیستم…ممنون میشم…

  پاسخ دادن

 133. navid
  آذر ۰۸, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۲۹:۱۳

  سلام خطای ۲۱۲۳ در مورد چیه؟

  چون برای من خطای ۲۱۲۳ رو داد

  پاسخ دادن

 134. sami
  آذر ۱۸, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۳۶:۵۹

  من برنامه رو نصب کردم level 1 رو هم اجرا میکنم اما چون کرک شده نیست بقیه رو اجرا نمیکنه من بیشتر نظرات رو خوندم اما اصلا متوجه نمیشم کرک رو چطور نصب کنم هر چی ادرس مسیر را مینویسم چیزی پیدا نمیشه ویندوز ۸ هست.

  پاسخ دادن

 135. المیرا
  آذر ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۴۳:۵۰

  با سلام من خارج از کشور زندگی میکنم دسترسی به دفتر افرند ندارم ویندوزم ۸ هستش و نمینتونم نصب کنم فکر اشتباه نصب شده نمیتونم پاکش کنم حتی لطفا با شماره تماس یا چت منو راهنمایی کنید مرسی

   

  پاسخ دادن

 136. المیرا
  آذر ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۳۰:۱۶

  با سلام من درخارج از کشور زندگی میکنم و نیازبه راهنمایی شما دارم من سی دی نصبش رو از ایران خریداری کردم و نصب نمیشه کلیه مراحل رو رفتم به مرحله اد کردن لول یک میرسم این پیغام و میده لطفا راهنماییم کنین مرسی

  this file does not have a program associated with it for performing this action . please install a program or , if is already installed , creat an association in the default program control anel.

  حتی یکبار اناینستال هم کردم ولی نشد

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۲۲, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۰۷:۰۳

   اضافه کردن سطح را باید در داخل نرم افزار انجام دهید نه اینکه روی فایل سطح دابل کلیک کنید. لطفا از منبعی که خریداری کردید درخواست پشتیبانی کنید

   پاسخ دادن

 137. ایلیا
  آذر ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۰۳:۵۴

  با سلام من نرم افزار رو خریداری کردم دقیقا طبق دستور العمل اجرا کردم اما متاسفانه در قسمت add اون error 9003 میده باید چی کار کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۲۴, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۲۵:۲۹

   با پشتیبانی سایت یا فروشگاهی که خریداری کردید تماس بگیرید

   پاسخ دادن

 138. فرهاد قاضیجهانی
  آذر ۲۵, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۳۸:۳۰

  من level1هستم ولی میخوام الان level2 رو نصب کنم چگونه اضافش کنم تو روزتا (دانلود کردم level 2 رو ولی نمیتونم استفاده کنم و تو همون سطح ۱ می مونه)

  پاسخ دادن

 139. فرهاد قاضیجهانی
  آذر ۲۵, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۴۶:۰۱

  دکمه “Add a Language Level کجاست

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   آذر ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۰۵:۵۷:۱۲

   بالا سمت راست صفحه

   پاسخ دادن

 140. علی
  دی ۰۴, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۴۳:۲۱

  با سلام بنده بسته نرم افزاری را خرید کردم ونصب کردم ولی وقتی اطلاعات کاربر را وارد می کنیم صفحه ای را باز می کنم و می نویسد خطایی رخ داده است ودر قسمت بالای این پیغام عدد ۴۱۱۲ را می نویسد نرم افزار را حذف ودوباره نصب کردم ولی این مشکل هنوز پا برجاست
  باتشکر لطفا سریع پاسخ دهید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۰۶, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۲۸:۵۷

   در صورتی که از ما خریداری کردید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید

   پاسخ دادن

 141. ارش
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۵۵:۲۸

  سلام من یکبار نرم افزار را نصب کردم و استفاده کردم ولی بهد از اینکه سی دی رم کامیوتر را جدا کردم پیام ۱۱۴۱ داد وحالا اصلا نصب نمیشود چکار کنم؟ نرم افزار را دانلود کردم .

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۱۳, ۱۳۹۳ @ ۰۵:۴۱:۱۶

   احتیاجی به جدا کردن سی دی رم کامیپوتر نیست. برنامه را دوباره کامل حذف کنید.

   پاسخ دادن

 142. ارش
  دی ۱۱, ۱۳۹۳ @ ۲۰:۵۴:۵۸

  سلام چند بار برنامه را حذف کردم وهر بار نصب میکنم رزتا استون ال تی دی را نصب میکند و هر بار برنامه را اوپن میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد یعنی صفحه ای باز نمیشود

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۱۳, ۱۳۹۳ @ ۰۵:۴۱:۳۳

   لطفا به توضیحات صفحه عمل کنید

   پاسخ دادن

 143. پریسا
  دی ۱۵, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۳۴:۲۴

  سلام من سطح۱ رو به رزتا استون اضافه کردم سطح۲ روهم دانلود کردم وکارایی که گفتید انجام دادم ولی بازم همون سطح۱ رونمایش میده. چطوری وارد سطح دومش بشم؟؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۱۶, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۲۹:۰۷

   وقتی صفحه اصلی باز شد، در بالای لیست درس ها می توانید Level ها را مشاهده کنید که هر کدام دارای ۴ یونیت هستند

   پاسخ دادن

 144. masoud12
  دی ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۰۹:۱۵

  سلام
  من برنامه رو به درستی کرک کردم ولی الان بعضی از درس ها قفله برای باز کردنشون باید چه کار کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۲۱, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۳۳:۰۴

   کرک رو به درستی اعمال کنید مشکلی نخواهید داشت

   پاسخ دادن

 145. hamed
  دی ۲۲, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۲۰:۱۴

  سلام. خسته نباشید. نرم افزار من فقط درس ۱ و ۲ باز هست. از درس ۳ به بعد قفله. من چیکار باید بکنم ؟
  ممنون

  پاسخ دادن

 146. hamed
  دی ۲۲, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۲۶:۴۱

  راستی یادم رفت بگم. واسه بازش شدن درس ۳ به بعدش پسورد میخواد

  پاسخ دادن

 147. ارمینا
  دی ۲۶, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۴۴:۳۸

  با سلام
  سی دی را میخواهم نصب کنم با you couldent initialize direct sound sound device .
  mm builder will run wiyhout sound support .
  error setting cooperative level for hard ware. مواجه میشوم چکار کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   دی ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۳۸:۰۶

   با شماره پشتیبانی شرکتی که محصول را از آن خرید کردید تماس بگیرید

   پاسخ دادن

 148. محمد جواد
  دی ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۹:۱۵:۵۴

  سلام
  در مورد خطای ۲۱۲۰ باید چه کار کنیم

  مرسی

  پاسخ دادن

 149. سارا
  بهمن ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۰۰:۱۷:۲۵

  با سلام من نرم افزار رزتا استون فرانسوی رو از نمایشگاه کتاب خریدم.بعد از نصب و اجرا خطای ۴۱۱۲ میاد.راهنمایی های قبلیتون رو انجام دادم بازم مشکل زبان داره و همین خطا دوباره تکرار میشه.هیچ ادرس ایمیلی هم قبول نمیکنه.چندین بار هم نصب مجدد انجام دادم ولی فایده نداره.لطفا راهنماییم کنین.با تشکر

  پاسخ دادن

 150. سارا
  بهمن ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۰۰:۴۰:۰۴

  سلام مجدد.زمانی که در درایو C فایل:dynamicstoredpaths.xml و products.xml رو پاک میکنم و برنامه رزتا رواجرا میکنم پیغام اضافه کردن زبان میاد.بعد از کلیک دوباره پیغام میاد که سی دی زبان رو بذاریم یا پیغام میده که سی دی قابل شناسایی نیست!چکار کنم؟تولید کننده و ناشر شرکت سباپرداز.پدیده است.

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۱۹:۲۸

   با شرکت تولید کننده تماس بگیرید

   پاسخ دادن

 151. نسرین
  بهمن ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۱۰:۴۲

  ارور error xp 401 رو موقع ثبت نام اکانت میگیرم. دلیلش چیه و چطور حلش کنم؟ فوریه لطفا راهنمایی کنید. مرسی

  پاسخ دادن

 152. علی
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۱۲:۵۵

  سلام من برنامه رو نصب کردم و فایل iso رو هم برا زبان مورد نظر دانلود کردم حالا با نرم افزار درایو مجازی فایل iso رو mount کردم ولی وقتی rosseta را باز میکنم و add language رو میزنم میزنه هیچ درایوی یافت نشد مشکل از چیه؟

  پاسخ دادن

 153. علیرضا
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۳ @ ۲۱:۱۸:۲۳

  سلام

  ارور۳۱۱۶ می دهد  در لول ۱ و با اینکه سی دی ۲ درنرم افزار دیمون تعریف شده است به مرحله بعد(سی دی۲) وارد نمیشود .
  درضمن کرک را در مسیر دزست نصب کردم.
   

  پاسخ دادن

 154. saeed
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۵۳:۰۴

  سلام سایتتون واقعا فوق العاده هستش.راهنمای هاش عالییه

  پاسخ دادن

 155. احسان
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۰۰:۲۲

  من برنامه رو از control panel پاک کردحالا میخواهم دوباره نصب کنم. ولی نمیشه. راهنمای کنید لطفاً.

  پاسخ دادن

 156. r
  بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ @ ۱۲:۳۴:۵۰

  با سلام
  من رزیتا استون زبان چینی را دانلود کردم ولی کرک ندارد ؟
  کرک را از کجا دانلود کنم ؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۲۵:۵۱

   همراه با فایل نرم افزار هست

   پاسخ دادن

 157. آرین
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۳۷:۵۵

  با سلام در صورت بالا نیامدن نرم افزار برای نصب چه باید کرد؟
  هیچگونه خط و خش هم روی دی وی دی نرم افزار نیست

  پاسخ دادن

 158. r
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۰۹:۲۲

  با سلام داخل پوشه زیپ شده فایل یا پوشه ای بنام کرک ندارم ؟ آیا با اسم دیگری می باشد ؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۲۵:۵۷

   داخل فایل مربوط به نرم افزار پوشه کرک وجوددارد. در فایل سطوح کرکی وجود ندارد

   پاسخ دادن

 159. ati
  بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۲۷:۴۸

  سلام من کتاب الکترونک خریدم یک بار نصب شد ولی دستم خورد پاک شد ولی الان هر کاری می کنم نصب نمیشه لطفا کمکم کنید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۲۴:۵۷

   منظورتون نرم افزار؟

   پاسخ دادن

 160. مهدی
  بهمن ۲۹, ۱۳۹۳ @ ۲۱:۱۳:۵۰

  با سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  تصمیم دارم ویندوزم تعقیر بدم ولی مراحلی از نرم افزار رزتا استان پبش رفتم و نمی خوام مراحل پاک بشه لطفا نحوه بکاپ گرفتن نرم افزار را توضیح بدید
  با عرض پوزش(اشنایی با کامپیوتر در هد معمول و ساده توضیح بدید)

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۴۰:۲۲

   در سوالات قبلی توضیح داده شده است. باید از فایل tracking.db3 یک کپی تهیه کنید و بعد  از نصب روی ویندوز جدید فایل را به جای قبلی برگردانید. این فایل در فولد Program Data یا AppData و در بخش Rosetta Stone قرار دارد

   پاسخ دادن

   • مهدی
    اسفند ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۵:۲۵:۰۲

    با سلام
    من همچین فایلی پیدا نکردم

    پاسخ دادن

    • مهدی
     اسفند ۰۳, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۲۵:۴۵

     چرا جواب سوال نمیدید

     پاسخ دادن

     • مدیر سایت
      اسفند ۰۴, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۰۹:۴۶

      درایوی که ویندوز روی آن نصب است (معمولا C) را باز کنید سپس در بخش جستجو اسم این فایل را بزنید و منتظر بمانید تا کل درایو جستجو شود.

 161. حامد
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۲۸:۲۰

  سلام
  من مدتیه که با نرم افزار رزتا استون کار می کنم. و چند تا درس رو جلو رفتم.
  الان قصد تعویض ویندوز رو دارم.
  ایا رزتا استون امکانی داره که مراحلی رو که جلو رفتم رو جایی ذخیره کنم و پس از نصب ویندوز جدید بتونم ادامه دروس رو پیگیری کنم؟

  پاسخ دادن

 162. kosar
  بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ @ ۱۴:۴۱:۴۳

  سلام، لطفا به سوالم جواب بدید چرا مبکروفون نصب نمیشه؟،،، برای خلاصی از این مشکل باید چیکارکرد!؟؟، ممنون میشم هرذچه سریع ترجواب بدید من هرچقدر کامنتارو خوندم ولی درباره این مورد چیزی ننوسته بودن،.. لطفا جواب بدید، من منتظرم

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۴۸:۰۷

   در صورتی که میکروفون رو وصل کردید ولی کار نمیکند بهتر است اول مطمئن شوید میکروفون شما در سایر نرم افزارها (مثلا اسکایپ) کار می کند و مشکل از جای دیگر نیست. بهتر است درایور کارت صدای خود را آپدیت کنید

   پاسخ دادن

 163. آرین
  اسفند ۰۱, ۱۳۹۳ @ ۱۸:۲۳:۲۹

  درود
  برای اینکه هربار که نرم افزار ا اجرا میکنیم پیغام آپدیت بالا نیاد چکار کنم؟
  زبان محیط نرم افزار را چطور فارسی کنم؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۴۲:۵۱

   زبان محیط فارسی نمی شود. اگر محیط فارسی می خواهید می بایست محصول رزتا استون شرکتی را (از صفحه مربوط به رزتا استون در سایت) خریداری کنید.

   برای اینکه پیغام آپدیت نیاید باید اینترنت را قطع کنید یا رزتا استون را به لیست سیاه فایروال اضافه کنید

   پاسخ دادن

 164. sogand
  اسفند ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۰۴:۴۹:۳۱

  با سلام
  برای ارور ۲۱۲۵ باید چکار کنم؟

  پاسخ دادن

 165. علیرضا
  اسفند ۰۲, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۴۲:۳۱

  سلام چندمین باره سوال می کنم لطفا پاسخ دهید ارور۳۱۱۶ می دهد در لول ۱ و با اینکه سی دی ۲ درنرم افزار دیمون تعریف شده است به مرحله بعد(سی دی۲) وارد نمیشود .
  درضمن کرک را در مسیر دزست نصب کردم.

  پاسخ دادن

 166. نرگس
  اسفند ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۳۸:۰۵

  باسلام

  باتشکرفراوان ازقراردادن نصب برنامه رزتااستون وعیب یابی آن.من نرم افزاررو به راحتی باخواندن راهنمایی که قرارداده بودین نصب کردم هرپنج level روهم همان ابتدا نصب کردم .level 1 رو کاملا انجام دادم ولی نمیدونم چرا به level2میره اصلا آیکون لول ۲ رو نمیاره که من بتونم لول دو وبالاتر روکارکنم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر

  پاسخ دادن

 167. نرگس
  اسفند ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۳۹:۵۸

  ببخشیداشتباه تایپ شده اصلا آیکون شروع لول ۲ راندارم چکارباید بکنم.ممنون

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۰۶, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۲۵:۵۷

   ببینید در بالای صفحه باید تعداد لول هایی که وارد کرده اید وجود داشته باشد. هر لول شامل ۴ یونیت می شود. در کدام قسمت مشکل دارید؟ منظورتون از دکمه شروع چیست؟

   پاسخ دادن

 168. arez
  اسفند ۰۵, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۱۸:۰۰

  مشکل ارور ۳۲۱۷ دارم

  پاسخ دادن

 169. نرگس
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۲۵:۲۳

  سلام
  من دولول نصب کردم ودرحال کارکردن هستم الان با ارور ۳۱۱۶ مواجه شدم لطفا راهنمایی بفرمایید مشکلم حل بشه ممنون

  پاسخ دادن

 170. رهگذر
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۳۵:۱۱

  سلام
  در جمله “۵٫فایلهای داخل فولدر Crack (از محل دانلود) را در مسیر نصب برنامه Rosetta Stone ( که معمولا C:\Program Files\Rosetta Stone\Rosetta Stone TOTALe می باشد) کپی کنید به طوری که جایگزین فایلهای قبلی شود. دقت کنید ویندوز حتما باید پیغام Replace بدهد، در غیر اینصورت شما در مسیر اشتباه فایل را کپی کرده اید.” منظورتون اینکه محتویات پوشه اخر رو حذف کنیم و بعد فایل کرک را پیست کنیم؟!!!!!!
  چرا من هر کاری میکنم پیغامReplace رانمی ده؟

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۰۲:۱۸

   وقتی حذف کنید و کپی کنید دیگه پیغام Replace رو نمیده. احتیاجی به حذف هیچ فایلی نیست

   پاسخ دادن

 171. ناشناس
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۳ @ ۰۶:۰۲:۵۹

  سلام من نرم افزار را خریداری کردم یک بار نصب کردم ارور داد و بطور کامل از کنترل پنل پاک کردم الان میخوام مجددا نصب کنم برای uninstall کردن برنامه ارور میده که فقط برای نرم افزاری کار میکند که روی سیستم باشد ولی من کامل پاکش کردم خواههههشششش میکنم کمکم کنید این مشکل حل بشه

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۰۸:۰۳:۵۵

   در صورتی که از سایت ما خریداری کردید با پشتیبانی تماس بگیرید. در صورتی که از جای دیگری خرید کردید با شرکت پشتیبان تماس حاصل فرمایید

   پاسخ دادن

 172. نرگس
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۳ @ ۰۹:۱۱:۴۸

  سلام ارور۳۱۱۶ دارم برنامه رادرست نصب وکرک کردم لول یک راکامل کارکردموقتی لول ۲ رانصب کردم تونستم کارکنم ولی بعدازچنددرس ارور۳۱۱۶میده ودرسهاروهی تکرارمیکنه چکاربایدبکنم.لطفاراهنمایی کنیدمدیرسایت عزیز.ممنون

  پاسخ دادن

 173. razie
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۳ @ ۱۶:۳۸:۰۰

  سلام متشکرم از حوصله ی مدیر سایت من میخوام زبان ترکی شو نصب کنم و به مرحله ای که باید ایمیل و پسورد وارد کنم میرسم بع هرچی وارد میکنم ارور میده Error code: XP401

  پاسخ دادن

 174. ابی
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۰۱:۱۹:۰۹

  هر کسی در نصب روستا استون ۴ مشکل داره من میتونم مشکلشا حل کنم من سه هفته کلنجار رفتم با این نرم افزار اخرش تونستم به خوبی نصبش کنم و چند بار هم امتهانی حذفش کردم و دوباره نصبش کردم .دوستان adob air را نصب نکنید چون همراه خود برنامه نصب میشه و اگه جدا ایر را نصب کنید برنامه باز نمیشه و شما باید فقط برنامه ادوب شاکواو جدید و فلش پلیر فاینل و ریدر که از کمپانی adob هستن را نصب کنید کار تمومه و اگه نصب کردید و خطا داد برنامه و در داخل پوشه نصب شده در درایو c روستا استن یک فایلی که ایکن گرده سبز رنگی هست اون را اجرا کنید و مجدد اونا uninstallو install کنید برنامه اجرا میشه اگه کسی هم موفق نشد این شماره موبایلم هست میتونید از ۱۱ شب به بعد واتساپ یا پیامک بزنید بهم تا مشکلتونا حل کنم ۰۹۰۱۶۴۴۸۵۹۵ ابی اسمم هست

  پاسخ دادن

 175. میترا
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ @ ۰۱:۲۴:۴۰

  با سلام
  ایا ورژن۳,۳,۷بر روی ویندوز ۸قابل نصب است؟
  وایا این سی دی بر روی لب تاب با استاندارد کانادا (داخل کانادا) قابل نصب است ؟لطفا حتما از طریق ایمیل من را در جریان قرار دهید
  این سی دی ها را به عنوان هدیه در یافت کردم نمیدانم میتوانم نصب کنم یا نه؟
  ایا قابلیت نصب چند زبان را هم دارد

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   اسفند ۲۳, ۱۳۹۳ @ ۰۷:۴۵:۴۱

   مجموعه ما نسخه ۴ می باشد. اما احتمالا نسخه ۳ هم بر روی ویندوز ۸ نصب شود.

   پاسخ دادن

 176. پارسا
  فروردین ۰۲, ۱۳۹۴ @ ۰۵:۰۹:۵۷

  سلام
  من رزتا رو آپدیت کردم
  حالا کد activate می خواد. برای هر سطح زبانی هم کد جدا می خواد
  باید چی کار کنم؟
  زبان رزتا هم فارسی بود انگلیسی شده. دیگه هم فارسی نمیشه
  راهی نیست آپدیت رو برگردونم؟
  ممنون میشم زودتر جواب بدید

  پاسخ دادن

  • مدیر سایت
   فروردین ۰۴, ۱۳۹۴ @ ۱۳:۲۲:۴۹

   نباید آپدیت می کردید. کاملا پاک کنید و دوباره نصب کنید

   پاسخ دادن

دیدگاه‌تان را بنویسید:

*